کریمی قدوسی در گفتگو با آنا:

مشکلات کشور نیازمند همکاری دولت و مجلس است/ ابراز نارضایتی مقام معظم رهبری از اجرای عدالت در کشور

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / جمعه ۱۶ خرداد ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکلات کشور تنها با ورود مجلس ممکن نیست و باید دولت با نمایندگان همراهی کند، گزارش مسائل را بیاورد تا مجلس هم توانایی‌های خود را روی میز قرار دهد و تصمیم قاطعی برای حل موضوعات گرفته شود.

محمدجواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری در افتتاحیه مجلس یازدهم بر نوعی ابراز نارضایتی از اجرای عدالت در حوزه معیشت خانوارهای ضعیف  و محروم متمرکز بود، اظهار کرد: برقراری عدالت در حکومت اسلامی متوجه اقشار ضعیف و محرومی است که نمی‌توانند سهم خود را از بیت‌المال دریافت کنند.

وی افزود: ایران کشوری ثروتمند با منابع سرشار است و قدرت ریشه‌کن کردن فقر از جامعه را دارد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متأسفانه با اتفاقاتی که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم افتاد، ارزش پول ملی سقوط کرد و تنش‌های اقتصادی به وجود آمد که بحران آن روی زندگی اقتصادی مردم اثر گذاشت و هرچند تولیدکننده، وارد کننده و صادر کننده همگی در این وقایع آسیب دیدند، اما دود آن بیشتر به چشم محرومان جامعه رفت.

کریمی قدوسی بیان کرد: درخواست رهبر معظم انقلاب از مجلس یازدهم این بود که با تمرکز بر موضوع معیشت و فرهنگ ظرف مدت کوتاهی این مشکلات را به حداقل برساند.

وی گفت: حل مشکلات کشور تنها با ورود مجلس ممکن نیست و باید دولت با نمایندگان همراهی کند، گزارش مسائل را بیاورد تا مجلس هم توانایی‌های خود را روی میز قرار دهد و تصمیم قاطعی برای حل موضوعات گرفته شود.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2335

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.