عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس :

تاریخ ۴۰ ساله انقلاب حاکی از حضور قدرتمند مردم در صحنه انتخابات بوده است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی حاکی از حضور قدرتمند و پرشور مردم انقلابی در صحنه های انتخابات بوده است.

جواد کریمی‌قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به سخنان رهبری درخصوص حضور و مشارکت حداکثری ملت در انتخابات مجلس گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان عرصه حضور ملت درصحنه و خلق حماسه ای بزرگ در حمایت از آرمان  های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی محسوب می شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در صددند با انجام اقدامات مذبوحانه و انواع توطئه ها همچون ایجاد نارضایتی، تنش، بحران و منازعات مصنوعی سطح مشارکت مردم را کاهش داده و با تبلیغات گسترده مردم را از کشاندن پای صندوق های رای منصرف کند که خوشبختانه تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی حاکی از حضور قدرتمند و پرشور مردم انقلابی در صحنه های انتخابات بوده  است.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: ما به همه دشمنان نظام، انقلاب و ملت اعلام می کنیم که هر اقدامی علیه ملت و هرگونه عمل تروریستی علیه مردم نه تنها در عزم و اراده ما تاثیرگذار نخواهد بود بلکه ملت شجاع ایران را بیش از پیش برای حضور در انتخابات مصمم می سازد.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران به دشمنان نشان خواهند داد که پای آرمان‌های امام راحل،‌ شهیدان و رهنمودهای مقام معظم رهبری مصمم‌تر و بااراده تر به راه خود ادامه خواهند داد،گفت: ‌انشاء الله در دوم اسفندماه ملت ما یک حماسه بزرگ و عزتمند ایجاد خواهند کرد که در تاریخ ثبت خواهد شد.

کریمی قدوسی تاکید کرد: احزاب، گروه ها، نامزدها و طرفداران آنها باید در یک فضای آرام و دوستانه با پرهیز از هر نوع تخریب به معرفی خود بپردازند و دیدگاه ها و برنامه های خود را بیان کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: به طور قطع ملت ایران همچون گذشته در صحنه حاضر و با این حضور، دشمن شکن خواهد بود.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2302

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.