کریمی قدوسی در تذکر شفاهی مطرح کرد

انتقاد از توئیت قابل تامل رئیس جمهور در پاسخ به ترامپ

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / جمعه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس توئیت رئیس جمهور درباره اشاره به عدد ۲۹۰ در مقابل تهدید ترامپ را یادآور شد و گفت: دستگاه های امنیتی با عوامل نفوذ باید برخورد کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، جواد کریمی قدوسی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: جناب آقای روحانی در روزهای پرالتهاب و نگرانی آمریکا که در انتظار انتقام و سردرگمی و واکنش پس از آن به خود می پیچیدند در پاسخ به تهدید رئیس جمهور آمریکا جمله ای مبهم و راز آمیز را در توئیتر خود منتشر کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای روحانی در تاریخ 6 دی ماه در توئیتر خود می نویسد «آن هایی که به عدد 52 اشاره می کنند بهتر است به عدد 290 هم فکر کنند، هیچ وقت ملت بزرگ ایران را تهدید نکنید، IR655» این شماره پروازی است که در پایان جنگ توسط آمریکایی ها مورد اصابت قرار گرفت و 290 نفر را به شهادت رساند.

وی تصریح کرد: چه ارتباطی بین تهدید ترامپ به تلافی و سقوط هواپیمای مسافربری و توئیت حسن روحانی و واکنش شدید و فشار افکار عمومی از روی آمریکا به سمت داخل ایران است اگر توئیت مربوط به ایشان نیست تکذیب کنند در این صورت آیا نباید نگران نفوذ بود؟ آیا درگیر جنگ امنیتی در داخل ایران نیستیم.

کریمی قدوسی یادآور شد: آیا وقت آن نرسیده که دستگاه های امنیتی با عوامل نفوذ سازمان یافته 40 ساله درون انقلاب که سال ها خیانت، ترور، وطن فروشی و فرصت سازی برای بیگانگان را رقم زدند برخورد کنند، خیانت و نفوذ و همکاری با دشمن و پیاده سازی اهداف بیگانه از سوی بعضی در داخل این روزها شده اظهر الشمس.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم گفت: امام خمینی فرمودند «آمریکا از شوروی بدتر است، شوروی از آمریکا بدتر است و انگلیس از هر دو آن ها بدتر است»، رهبر معظم انقلاب نیز در رابطه با انگلیس نظر دادند این رابطه تا حد صفر تنزل پیدا کند. در مجلس گذشته نیز تاکید کردیم رابطه با انگلیس در حد کاردار باشد اما در این دولت روابط ارتقاء پیدا کرد، به زودی دولت باید فرزند روباه خبیث را از ایران اخراج کند در غیر این صورت ملت اقدام می کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2301

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.