عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس مطرح کرد؛

جزئیات طرح 5 مرحله‌ای دشمن پس از بالا رفتن قیمت بنزین

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / پنجشنبه ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

جواد کریمی قدوسی گفت: دشمن و نفوذی‌ها پس از بالا رفتن قیمت بنزین، طرح 5 مرحله‌ای را برای براندازی نظام طراحی کرده بودند تا با امتیاز گرفتن در هر مرحله، مرحله بعدی را اجرایی کنند.

جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در نخستین جلسه مطالبه دانشجویی پیرامون اغتشاشات اخیر که در آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی سجاد برگزار شد اظهار کرد: دشمن و نفوذی‌ها پس از بالا رفتن قیمت بنزین، طرح 5 مرحله‌ای را برای براندازی نظام طراحی کرده بودند تا با امتیاز گرفتن در هر مرحله، مرحله بعدی را اجرایی کنند.

جزئیات طرح 5 مرحله ای دشمن پس از بالا رفتن قیمت بنزین

وی با بیان اینکه اطلاعات سپاه اعلام کرد که بین اغتشاش‌های بیروت، بغداد و ایران رابطه مستقیم وجود دارد، گفت: اولین مرحله دشمن و نفوذی‌ها با بالا رفتن قیمت بنزین ایجاد نارضایتی‌های عمومی و آوردن مردم به کف خیابان‌ها بود، پس از آن قصد داشتند تا با استعفای دولت و برخی مسئولان خود را به مردم نزدیک کنند و پس از آن درخواست خلع سلاح شبه‌نظامی‌ها مانند سپاه در ایران، حشدالشعبی در عراق و حزب‌الله در لبنان را داشته باشند تا بتوانند به راحتی حکومت را سرنگون کنند.

استعفای نماینده های مجلس پس از گرانی بنزین بازی در پازل دشمن بود

کریمی قدوسی ادامه داد: اگر طرح بالا رفتن قیمت بنزین توسط نماینده‌های مجلس پس گرفته می‌شد، بقیه گام‌های دشمن نیز برداشته می‌شد که با ورود به موقع مقام معظم رهبری این موضوع جمع شد اما ما در مجلس شاهد آن بودیم که تعدادی از نماینده‌های مجلس استعفای خود را آماده کرده بودند که این اقدام یعنی در پازل دشمن بازی کردن.

نماینده مردم مشهد در مجلس با تأکید ضرورت شفایت آرای نماینده‌های مجلس، افزود: در قانون آمده است که موضوعی که مرتبط با زندگی مردم است نباید طبقه‌بندی شود از این رو آرا و تمامی فعالیت‌های نماینده‌های مجلس باید به صورت شفاف برای مردم مطرح شود.

مجلسی که با پول و پلو بالا آمده است اجازه تصویب قانون شفافیت آرا را نمی‌دهد

وی تصریح کرد: مجلسی که با پول و پلو بالا آمده است اجازه تصویب قانون شفافیت آرا را نمی‌دهد؛ حتی در آمریکا شاهد آنیم که سال‌ها است که آرای نمایندگان سنا شفاف است لذا مجلس ما نیز باید شفاف شود تا شاهد کاهش فسادها و رانت‌ها باشیم.

کریمی قدوسی با بیان اینکه جایی که صدای مردم می‌تواند شنیده شود، مجلس است، خاطرنشان کرد: در قانون اساسی آمده است که صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند و رأی مردم تعیین کننده است اما آقای هاشمی رفسنجانی در اظهار نظری گفته بود که آن کسی که ما می‌خواهیم از صندوق رأی بیرون می‌آید ولی رهبری می‌فرمایند هر کس که مردم به او رأی دهند از صندوق بیرون می‌آید.

نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: دولت روحانی که با شعار آزادی گفتار روی کار آمده است از من نماینده 44 شکایت به قوه قضاییه داده است که از این تعداد 4 شکایت به دادگاه رسیده است و در این 4 مورد نیز تبرئه شده‌ام.

وی یادآور شد: آقای ظریف وزیر امور خارجه این دولت بیان می‌کند که دری اصفهانی که عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای بود، یک وطن‌پرست است این در حالی است که جاسوسی آن برای سرویس‌های جاسوسی دشمن و ارتباط آن با جک استراف، افسر سازمان جاسوسی امریکا به اثبات رسیده است.

ناکارامدی مجلس باعث شد تا اعتراض‌های مردمی به کف خیابان‌ها بیاید

کریمی قدوسی با تأکید بر اینکه مجلس کارکرد خود را از دست داده است از این رو اعتراض‌های مردمی به کف خیابان‌ها می‌آید، گفت: زمانی که اعتراض‌های مردمی و مشکلات آن‌ها می‌تواند توسط نمایندگان مجلس حل شود دلیلی برای اغتشاش دیگر باقی نمی‌ماند اما متأسفانه مجلس آن کارکرد خود را از دست داده است.

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس خاطرنشان کرد: اقدامات و تصمیم‌های اشتباه دولت در سال 96 باعث شد تا دلار تا مرز 20 هزار تومان برود و هم‌اکنون نیز شاهد ادامه روند اشتباهات دولت در مسائل اقتصادی هستیم.

نمایندگان زن مجلس به دنبال حذف حجاب اجباری بودند

وی یادآور شد: 18 نماینده زنی که هم‌اکنون در مجلس حضور دارند در حوزه زنان نسبت به دوره گذشته ضعیف‌تر عمل کرده‌اند حتی در جهت حذف حجاب اجباری نیز حرکت‌هایی داشتند که این اقدامات را می‌توان بازی در پازل دشمن بیان کرد.

کریمی قدوسی با بیان اینکه آن‌قدر فرار مالیاتی در کشور داریم که اگر جلوی این‌ها گرفته شود نیازی به گرانی بنزین نبوده، گفت: به‌عنوان‌مثال فردی به نام آقای مدلل، سلطان غلات کشور که با ارز نیمایی اقدام به واردات غلات می‌کند در هیچ جا اسمی از او در مالیات وجود ندارد!

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس ادامه داد: هر جاسوسی ک اطلاعات سپاه آن را شناسایی کرد، آقای روحانی به رهبری به صورت کتبی اعتراض کرد و خواستار آزاد شدن آن جاسوس را داشته است که یکی از آن‌ها جیسون رضاییان یا همان گاندو بود، که جای بسی تأمل دارد.

محلی برای اعراض‌های مسالمت‌آمیز مردم ایجاد شود

وی در پایان تصریح کرد: محلی برای اعراض‌های مسالمت‌آمیز مردم در شهرها و استان‌ها ایجاد شود تا مردم بتوانند در این نقاط به صورت کاملاً آزادانه اعتراض‌های خود را مطرح کنند از طرف دیگر قانون امر به معروف بالاترین قدرت را به مردم برای بازخواست مسئولان داده است اما متأسفانه آقای روحانی با آن مخالف است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2281

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.