کریمی قدوسی خبرداد

جزئیات درخواست جریان ضدانقلاب فرانسه‌نشین برای بازگشت به ایران پس از دستگیری "زم"

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دلیل درخواست‌های مکرر معاندین در فرانسه برای بازگشت به ایران، دستگیری "زم" مدیر کانال آمدنیوز است؛ چرا که فهمیدند ممکن است دیگر در فرانسه هم امنیت نداشته باشند.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به جزئیات و اعلام برائت افرادی که از خارج و داخل با کانال ضدانقلاب آمدنیوز ارتباط داشته‌اند، اشاره کرد و گفت: در زمان بازداشت "زم" مدیر کانال ضد انقلاب آمدنیوز جریان معاند خارج نشین فوق العاده وحشت زده شده‌اند.

 وی در ادامه افزود: معاندین و جریان‌های اپوزیسیون در فرانسه طی تماس‌های مکرر با جمهوری اسلامی درخواست بازگشت به ایران را داده‌ و آماده همکاری شده‌اند، زیرا از آینده خودشان به شدت دچار رعب و وحشت شده‌اند.

جریان اپوزسیون اعتماد خود نسبت به فرانسه را از دست داده‌اند

کریمی قدوسی به دلیل درخواست‌های مکرر جریان اپوزسیون خارج‌نشین برای بازگشت به ایران اشاره و تاکید کرد: دلیل درخواست‌های مکرر معاندین در فرانسه هم دستگیری "زم" مدیر کانال آمدنیوز است؛ چرا که فهمیدند ممکن است دیگر در فرانسه هم امنیت نداشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه افزود: بنابراین زم در اعترافات خود اعلام کرد که دیگر به دولت فرانسه هم نمی‌شود اعتماد کرد و در واقع این یک کد بود و این جریان اپوزسیون هم از این مسئله باخبر شده‌اند.

مرتبطین با کانال ضدانقلاب آمدنیوز خود را به نهادهای امنیتی معرفی کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم به اعلام برائت جمع زیادی از مرتبطین با کانال ضدانقلاب آمدنیوز در کشور اشاره و اظهار کرد: جمع زیادی از همکاران آمدنیوز در داخل کشور بعد از اینکه یکی از نهادهای امنیتی به طریقی یک شماره پیامکی و یک پست الکترونیکی اعلام کرد که هر کسی با این کانال ضد انقلاب همکاری می‌کرده، می‌تواند خود را معرفی کند؛ تماس گرفتند و اعلام برائت کردند و دارند اطلاعات خودشان را در اختیار نهادهای امنیتی می‌دهند

نماینده مردم مشهد در مجلس افزود: توصیه ما این است که حتما این کار را انجام دهند، بخصوص  رسانه‌های زنجیره ای که بیشترین نقش را در همکاری با آمدنیوز داشتند؛ بالاخره این‌ها هم از اعلام برائت و تماس با نهادهای امنیتی عقب نمانند تا از رافت جمهوری اسلامی حداکثر بهره را ببرند و اگر نه تمام افراد شناسایی شده‌اند و اعترافات هم کامل بوده، اگرچه کارها در این رابطه در حال تکمیل شدن است، اما این فرصت را از دست ندهند و خودشان هم می‌دادند که چه کسانی هستند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2267

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.