کریمی قدوسی:

هدف از حمله به نفتکش های ایرانی ضمانت فشار حداکثری است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از حمله به نفتکش های ایرانی ضمانت فشار حداکثری و توقف صادرات نفت است.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله موشکی اخیر به نفتکش ایرانی سابیتی گفت: خیلی واضح و آشکار است که وقتی نفتکش کشورمان مقابل جده قرار می گیرد و قبلا چنین حوادثی برای دیگر نفتکش ها رخ داده، بدون تردید کشورهای مرتجع منطقه پشت پرده این حمله هستند.

وی ادامه داد: به دلیل این که دولت های مرتجع از حمایت های رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس برخوردار هستند، می توان اطمینان حاصل کرد که این حادثه طی هماهنگی با این اضلاع به وقوع پیوسته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هدف از حملات اخیر به نفتکش های ایران ضمانت فشار حداکثری به جمهوری اسلامی و در راس آن جلوگیری از صادرات نفت  است که قصد دارند تا با اینگونه اقدامات آن را عملیاتی کنند.

وی افزود: این در حالی است که ایران دارد به فروش نفت خود  ادامه می دهد؛ بر این اساس تصمیم گرفتند تا نفتکش های کشورمان را مورد هدف قرار دهند و این جزو سناریو طراحی شده علیه جمهوری اسلامی است.

کریمی قدوسی خاطر نشان کرد: همانطور که تمام دنیا می دانند کسی نمی تواند به ملت ایران ضربه بزند و کسی اگر در این راستا تلاش کند، ضربه خواهد خورد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2262

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.