کریمی قدوسی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مواضع رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا فصل الخطاب است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مواضع رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و در آستانه سفر رئیس جمهور به نیویورک فصل‌الخطاب است.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تاکید اخیر مقام معظم رهبری درباره عدم مذاکره با آمریکا، اظهار کرد: مواضع ایشان در بحث عدم ورود به هر گونه مذاکره با کشوری که دشمن تراز اول نظام جمهوری اسلامی بوده، مشخص است، در این ۴۰ سال برخی تلاش کردند خلاف مصلحت نظام، نگاه اسلام و حکم ولایت، اقداماتی انجام دهند و جمهوری اسلامی را در برابر یک اتفاق غیر قابل منتظره‌ قرار دهند.

او با اشاره به اینکه ما‌ مواضع رهبر انقلاب را در آستانه سفر رئیس جمهور به نیویورک بسیار موثر و فصل‌الخطاب می‌دانیم، افزود: با اطمینان خاطر می‌گوییم  اگر رئیس جمهور و هیئت همراه به نیویورک سفر کنند، تماس تلفنی و دیدار حضوری اتفاق نخواهد افتاد و امر ولایت به طور کامل اجرا خواهد شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس اظهار کرد: آمریکایی‌های به همین راضی هستند که مقامات و مسئولان ایرانی به صورت اتفاقی با آنها دیدار کنند و در لنز دوربین عکاسان ثبت شود.

او گفت: آمریکایی‌های احساس می‌کنند در کشورمان جریانی همچنان موافق ملاقات و مذاکره است، به همین دلیل آنها به طور دائم موضوع مذاکره را مطرح می‌کنند و اگر روزی ناامید شوند که هیچگونه قدرت آشکار و پنهان در نظام جمهوری اسلامی ایران  موافق مذاکره با آنها نیست، دیگر درخواست خود را تکرار نمی‌کنند. 

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2252

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.