نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی:

یکی از پیام‌های شهدای هفتم تیر بصیرت افزایی است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / سه شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از پیام‌های شهدای هفتم تیر بصیرت افزایی و خدمتگزاری مسئولان برای مردم است .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سردار کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در نخستین کنگره نکوداشت شهیدعلی اکبردهقان نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز درمجلس شورای اسلامی  در مصلی الغدیر تربت جام گفت: کنگره نکوداشت شهید دهقان در صدد ترویج سبک زندگی معنوی شهید برای نسل‌های آینده و پاسخ به شبهات امروزاست که با تمسک به شهید دهقان ریشه برخی نابسامانی‌ها کشف می‌شود.

وی با اشاره به فتح قله‌های نظامی، علمی و تکنولوژی افزود: برخلاف نظریه کارشناسان غربی که امسال سال تهدیدات و بحران‌ها نامگذاری کردند به کوری چشم آنان سال فرصت ها شد.

سردار کریمی قدوسی تصریح کرد: به برکت شهدا و رهبری نظام اسلامی ۲۶۳جاسوس و نفوذی را در جای جای ایران وجهان شناسایی و دستگیر و عده‌ای به درک واصل شدند .

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : نیرو‌های جان برکف سپاه پاسداران با قدرت علم و تکنولوژی موفق شدند پهپاد فوق تکنولوژی آمریکا را ساقط کنند.

 

وی گفت: مظهر علم و تکنولوژی نظام سرمایه داری که در درون یک پهپاد به کلی سری و جاسوسی جمع شده بود واردفضای ایران شدو مورد اصابت پدافند هوایی سپاه قرار گرفت.

سردار کریمی قدوسی ادامه داد: این یک پهباد نبود بلکه یک قدرت جهانی بود که درمقابل اراده ملت سقوط کردو امروز ایران در قله‌های قدرت علمی و تکنولوژی و اطلاعاتی روز منطقه‌ای قراردارد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری هدایت جبهه جهاد و مقاومت را بر دست دارد وبابهره گیری از منطق قرآن و نهج البلاغه حلقه نفوذ نرم و نفاق را رسوا می‌کند.

وی افزود: شهید دهقان و ۷۲ تن از شهدای فاجعه هفتم تیر و‌۱۷هزار شهید تروربه ما درس قرآنی می‌دهند.

سردار کریمی قدوسی گفت : بزرگترین خطری که انقلاب، اسلام، ملت، امنیت و اقتصاد مارا تهدید می‌کند خطر نفوذ است.

درخاتمه مراسم یادمان شهید دهقان در گلزا شهدای بهشت نبی با شرکت مهمانان کنگره رونمایی شد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2019

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.