کریمی قدوسی:

نه وزارت خارجه سفارش کند نه کسی داوطلبانه در جشن تولد ملکه انگلیس شرکت کند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: نه وزارت خارجه سفارش کند نه کسی داوطلب شود که در مراسم تولد یک چهره شوم استعمار به نام ملکه انگلیس شرکت کند.

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به برخی اخبار منتشره مبنی براینکه سفارت انگلیس در تهران قصد دارد هفته آینده به مناسبت تولد ملکه انگلیس جشنی برپا کند و از تعدادی از مسئولان ایرانی و سلبریتی‌ها در این جشن دعوت به عمل آورد اظهار داشت: بنده به عنوان عضوی از خانه ملت که از این اقدام مطلع هستم به ویژه به همکارانم که یک بار فریب نظر کارشناسان وزارت خارجه را خوردند و در محفلی که محفل گناه و معصیت بود شرکت کردند هشدار می‌دهم در چنین مراسمی شرکت نکنند.

وی یادآور شد:عکس هایی  که بنده از آن مراسم دیدم اگر روزی پخش  و چهره این افراد در فضای مجازی معرفی شود فاجعه خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه بیشترین توطئه علیه جمهوری اسلامی به ویژه در زمان فتنه ۸۸ از سوی سفارت انگلیس هدایت می‌شد، افزود: خصمانه‌ترین مواضع علیه ملت ایران را همواره بعد از رژیم صهیونیستی و آمریکا دولت خبیث انگلیس داشته است.

کریمی قدوسی تصریح کرد: هریک از رسانه‌های ارزشی و چهره‌های علمی و سیاسی مطرح بدانند پا گذاشتن و شرکت هر کس در هر جایگاهی اعم از اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس یا کارشناسان وزارت خارجه، از دفتر رئیس جمهور و یا کارمندان دولت و... در محفلی که به مناسبت تولد یک چهره شوم استعمار به نام ملکه انگلیس که قرار است با سرو مشروبات الکلی و گوشت خوک پذیرایی ویژه کنند، صحیح نیست چراکه جایی که مشروب سرو می‌شود مجلس گناه و معصیت است و شرکت در آنجا طبق فتوای مراجع تقلید محفلی حرام است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: لذا بار دیگر تاکید می‌کنم نه وزارت خارجه سفارش کند نه کسی داوطلب شود که در این مراسم شرکت کند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2011

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.