در گفتگو با خبرگزاری دانشجو: کریمی قدوسی:

روز جهانی قدس پشتوانه قدرتمند فلسطینیان در دنیا است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: امت متفرق اسلام امروز با روز جهانی قدس دارای یک هدف مشترک هستند.

جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: در حالی روز جهانی قدس چهل سال قبل با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران نام گذاری شد که شاید خیلی ها تصور نمی کردند این حرکت امروز به یک حرکت، فکر و ایده برای مقابله جبهه حق علیه باطل تبدیل شود.

وی با بیان اینکه روز جهانی قدس امروز در سطح جهان نماد جریان اسلامی و ملت های مسلمان در سراسر جهان علیه رژیم صهیونیستی تبدیل شده است، ادامه داد: اگر فروپاشی و نابودی رژیم صهیونیستی به صد ضربه کاری نیاز داشت، روز جهانی قدس حداقل 50 ضربه کاری آن را برعهده گرفت و با انسجام میان مسلمانان در سراسر جهان به ویژه در سرزمین های اشغالی این ضربات را وارد کرد.

کریمی قدوسی تصریح کرد: قبل از برپایی روز جهانی قدس و ابتکار حضرت امام، مسلمانان متفرق بودند و فلسطینی ها در اوج ضعف قرار داشتند و شاید حداکثر مبارزات فلسطینیان در یک قبضه کلاش خلاصه می شد، اما روز جهانی قدس عاملی بود که امروز زرادخانه های موشکی در اختیار رزمندگان فلسطینی قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه روز جهانی قدس موجب شد تا فلسطینیان از یک ارتش جهادی مردمی در سرزمین های اشغالی برخوردار شوند، یادآور شد: فلسطینیان امروز از سازماندهی فوق العاده قوی برخوردار هستند و می رود که در ادامه وعده الهی را محقق کنند.

وی پشتوانه تمام این اتفاقات در سرزمین های اشغالی را نام گذاری روز جهانی قدس از سوی حضرت امام (ره) دانست.

عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه امت متفرق اسلام امروز با روز جهانی قدس دارای یک هدف مشترک هستند، بیان داشت: ملت ایران تصور نکنند که حضورشان در راهپیمایی روز قدس یک حضور ساده است بلکه اثرات این راهپیمایی از پرتاب صد موشک به مراتب بیشتر است و باعث تقویت جبهه حق می شود.

کریمی قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز قدس یک عبادت، جهاد و یک فضیلت است و حضور مردم در این راهپیمایی به مثابه رزمنده ای در خط مقدم برای حفاظت از دین و مبارزه با ظالم است که جایگاه آن نزد خداوند محفوظ است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2010

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.