نماینده مردم مشهد در مجلس:

104 سند از فتنه در کمیسیون امنیت ملی موجود است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / چهارشنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: 104 سند معتبر از فتنه سال 88 در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس موجود است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، جواد کریمی قدوسی در همایش بصیرت افزایی و روشنگری که در مسجد امام رضا (ع) قرچک برگزار شد، اظهار داشت: ‌دستاوردهایی که در نظام جمهوری اسلامی ایران به‌دست آمده در آسایش و راحتی نبود بلکه با وجود فشارها، تحریم‌ها، جنگ تحمیلی، ترورهای خیابانی و ترور دانشمندان هسته‌ای و غیره به‌دست آمد.

وی گفت: در کشور مشکلات اقتصادی داریم و زیر ساخت‌های لازم جهت این مشکلات را هم در کشور داریم ولی مدیریت جهادی در جهت رفع این مشکلات نیازمند است؛ در اوایل انقلاب مردم در صف نفت بودند ولی مشاهده می‌کنید در کشور بیش از 10 هزار روستا صاحب گاز شده است این دستاوردهای ارزشمند انقلاب است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان نظام در حال اجرای نمایشی هستند که نشان دهند پیروزی انقلاب اسلامی هیچ دستاوردی در کشور نداشته و مردم در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌کنند باید دستاوردهای عمرانی و پیشرفت‌ها به مردم گفته شود، هر مسوولی از گفتن دستاوردهای نظام کوتاهی کند دشمن نظام و انقلاب است.

وی به صدور انقلاب و دستاوردهای انقلاب به سایر کشورها اشاره کرد و افزود: این انقلاب در جهان حال گسترش و ترویج آن در اروپا و آمریکا است، امنیت ایران در خاورمیانه زبان زد کشورهای جهان است و این امنیت با درایت و مدیریت رهبر با بصیرت و از خود گذشتگی جوانان غیور که در حوزه‌های نظامی و انتظامی مشغول هستند، حاصل شده است.

این مسؤول در این نشست بصیرت افزایی گفت: امروز یکی از سوالات اساسی مردم بر عملکرد مسوولان کشور است، بعضی از افراد در زمانی که نظام به آنها نیاز داشت در صحنه‌ها حساس حضور پیدا کردند و با بصیرت لازم در میدان حق علیه باطل حاضر شدند؛ عده‌ای هم در زمانی که لازم بود سکوت کرده و وارد میدان نشدند؛ امثال این افراد در مجلس شورای اسلامی زیاد است.

کریمی قدوسی تاکید کرد: بعضی نمایندگان حاضر در مجلس فعلی در سال 88 در مجلس بودند ولی در آن زمان هم حاضر نشدند از تریبون‌هایی که در دست داشتند وارد گود شوند و به فتنه‌گران اعلام کنند که چرا برای انقلاب و نظام مشکل ایجاد می‌کنید، چرا اعلام نمی‌کنید در انتخابات تخلف  نشده است. این افراد همان کسانی هستند که ساکنین فتنه معروف و در کشور زیاد هستند.

نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: سران فتنه در پاسخ به پیام و سفیر رهبر انقلاب که چرا آبروی نظام را می‌برید و اسناد لازم در خصوص تخلف در انتخابات را ارایه کنید گفتند، باید انتخابات ابطال شود که مقام معظم رهبری با تمام وجود در مقابل خواسته‌های ناحق آنها ایستادگی کرد و با نگاهی که داشت کم‌کم اقتدام به بصیرت افزایی و آگاه کردن مردم نمودند.
وی تصریح کرد: در خصوص فتنه 88 نقشه و برنامه‌هایی که دشمنان نظام در خارج از کشور کشیده بودند 104 سند لازم در کمیسیون امنیت ملی موجود است و این اسناد توسط دستگاه‌های امنیتی کشور بدست آمده است.
 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: در فتنه ۸۸ می خواستند نظام را به زانو در بیاورند و افراد و دست نشانده‌های آنها در کشور فعالیت می‌کردند، باید حلقه‌های اصلی، نفوذهای صورت گرفته، فتنه‌گران، مشارکتی‌ها، افراد خود فروخته شناسایی شد و در 9 دی ماه سال 88 که با مدیریت رهبر انقلاب و با حضور پرشور مردم این حلقه‌های وصل و نفوذی‌هایی که در طول انقلاب در راس امور انقلاب  بودند سیلی محکم خوردند.

وی در ادامه این نشست بصیرت افزایی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران یعنی دستورات خدا، پاسداری از خون شهدا، حفاظت از دستاوردهای انقلاب است ولی متاسفانه عده ای سودجو موازین  انقلاب اسلامی را به نفع خود تفسیر می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در 40 سال گذشته هیچ قانونی خلاف دین تصویب نشده است، این دستاورد به‌خاطر جایگاه والای شورای نگهبان است و هر اقدامی که صورت می‌گیرد در راستای اقتدار و اعطای نظام است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1919

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.