عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

۹ دی نماد عزتمندی و بصیرت مردم ولایتمدار است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / چهارشنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مجلس شورای اسلامی حماسه ۹ دی را نماد عزتمندی و بصیرت مردم ولایتمدار دانست و گفت: این روز، روز پیروزی جبهه حق بر جبهه کفر بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی شامگاه یکشنبه در مراسم "تجلی وحدت، شکوه بصیرت" که در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) شریف آباد پاکدشت برگزار شد حماسه ۹ دی را نماد عزتمندی و بصیرت مردم ولایتمدار دانست و گفت: این روز، روز پیروزی جبهه حق بر جبهه کفر بود.

نماینده ادوار مجلس با ابراز اینکه گذشت زمان، ضرورت بررسی این حماسه را بیشتر می‌کند، اظهار داشت: عده‌ای درصددند تا آن فتنه عمیق را به یک حادثه قلیل تبدیل کنند، اما لازم است تا نسل حاضر را از خیانت عاملان این فتنه باخبر کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: حضور خودجوش مردم در این روز که بعد از مدتی نا به سامانی‌ها در کشور و ادعای تقلب از سوی برخی انجام شد را توأم با لطف اهل بیت دانست که باعث شد این قائله به پایان برسد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی ۹ دی را روز مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی خواند و ابراز داشت: مردم در این روز حمایت خود را از انقلاب و ولایت فریاد زدند و گفتند تا آخرین نفس در برابر فتنه گران خواهند ایستاد.

نماینده مجلس با بیان اینکه در این ماجرا تصور برخی‌ها این بود که بساط جمهوری اسلامی را جمع خواهند کرد، افزود: آن زمان حتی از داخل هماهنگی‌های لازم با نیرو‌های نظامی دشمن خارجی شده بود که در زمان معین به کمک آن‌ها بیایند.

وی با تأکید بر اینکه حذف ولایت فقیه اهم اهداف این فتنه بود، بیان کرد: اما ملت ما بیدار است و در برابر تمام زیاده خواهی‌های دشمن ایستاده است.

کریمی قدوسی در پایان با اشاره به فتنه‌های پیش رو، بیانات رهبری در استادیوم آزادی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: عده‌ای در تلاشند تا راه نفوذ به کشور را باز کنند، اما رهبری فرمودند به شدت با این جریان مقابله خواهد کرد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1918

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.