سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی به عراق برای بررسی وضعیت مرز خسروی

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / چهارشنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

کرمانشاه- اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیایت خارجی مجلس شورای اسلامی برای بررسی وضعیت مرز خسروی وارد عراق شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی روز گذشته برای بررسی وضعیت مرزهای غربی به استان کرمانشاه سفر کردند و از نزدیک در بازدید از این مرزها در جریان مشکلات موجود و ظرفیت‌های آن قرار گرفتند.

اعضای این کمیسیون در ادامه سفر خود امروز نیز از مرز خسروی بازدیدی داشتند و برای بررسی بیشتر موضوعات این مرز وارد عراق شدند.

حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا رییس مجمع نمایندگان استان که در این سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی را همراهی می‌کند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روز گذشته اعضای کمیسیون امنیت ملی به همراه نمایندگان استان به کرمانشاه سفر کردند تا از مرزهای استان بازدید کنند.

وی افزود: امروز هم در ادامه این سفر از مرز خسروی وارد کشور عراق شدیم تا ظرفیت این مرز را برای بازگشایی مورد بازرسی قرار دهیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: مرز خسروی ظرفیت بازگشایی دارد و امنیت در دوسویه مرز برقرار است همچنین طرف عراقی نیز مایل به بازگشایی مرز خسروی است.

حجت الاسلام حسینی کیا بیان داشت: در صورت بازگشایی مرز خسروی شاهد تسهیل در تردد زوار و تقویت مبادلات تجاری خواهیم بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به بازدیدهای انجام شده و ظرفیت موجود باید موانع برسرراه بازگشایی مرز خسروی برداشته شود.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1915

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.