عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

در اوج تحریم‌های ۱۰ سال گذشته‌۱۷۰‌میلیارد دلار نفت فروختیم

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / شنبه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در زمان تحریم نفتی در 10 سال قبل از دولت یازدهم 170 میلیارد دلار نفت فروخته شد و تیم رستم قاسمی 170 میلیارد دلار ارز وارد خزانه کرد.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌و‌گو با «صبح توس» در مورد بازگشت تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران اظهار کرد: متاسفانه رسانه‌‌های متصل به جریان دولت و زنجیره‌ای درصدد هستند برای مردم از هیچ، همه چیز بسازند، در صورتی که رسانه‌های زنجیره‌ای داخل نباشند، عملیات روانی آمریکایی‌ها اثری روی زندگی اجتماعی ما نمی‌گذارد.
وی افزود: متاسفانه برخی مسئولین در مجلس حرف‌هایی می‌گویند که دل نمایندگان از امید خالی می‌شود؛ در آخرین نوبتی که جهانگیری در مجلس حاضر شد به گونه‌ای سخن گفت که با اعتراض بنده و دهقان نماینده طرقبه و شاندیز مواجه شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: گفته ما این بود که چرا نمایندگان را تا این اندازه می‌ترسانید؟ در آن جلسه تذکرات موثر واقع شد و جهانگیری موضع صحبت‌های خود را تغییر داد.

بازگشت تحریم ها عملیات روانی دشمن است

کریمی قدوسی تصریح کرد: این صحبت‌ها دست به دست یکدیگر داده که ملت را از نظر روانی منفعل کنند و حالتی به مردم تلقی شود که گویی اتفاق بزرگی در زندگی رخ می‌دهد؛ آمریکا گفته در 13 آبان تحریم‌های نفتی را بازمیگرداند، در زمان تحریم نفتی در 10 سال قبل از دولت یازدهم 170 میلیارد دلار نفت فروخته شد و تیم رستم قاسمی 170 میلیارد دلار ارز وارد خزانه کرد، در حالی که آن زمان در اوج تحریم‌های نفتی قرار داشتیم.

قدرت تجاری ایران تحریم ها را درهم می شکند
وی در مورد اعمال تحریم‌ها گفت: قطعا هیچ تاثیری ندارد و قدرت تجاری ایران می‌تواند تحریم‌ها را تحت تاثیر قرار دهد، این عملیات روانی زنجیره‌ای است؛ هیچ اتفاقی در وضعیت ما و کشور به وجود نمی‌آید این در صورتی است که مسئولین انقلابی عمل کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1861

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.