شهید سلیمانی محور اتحاد جبهه مقاومت

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سردار سپهبد شهید سلیمانی موجب اتحاد جبهه مقاومت و به وجود آمدن جنبش‌های جدید مردمی در منطقه شد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در مراسم گرامیداشت سالگرد شهید سلیمانی در مصلی نماز جمعه نهاوند گفت: شهید سلیمانی کابوس رژیم صهیونیستی است و به دنبال جمع کردن بساط آمریکایی ها و منافع پلید آن ها در منطقه بود و به همین دلیل کمر به شهادتش بستند غافل از اینکه تاثیر شهادت شهید سلیمانی بیشتر از قبل در دل آن ها و دشمنان انقلاب ایجاد ترس کرد.

او افزود: سردار سلیمانی باعث اتحاد جبهه مقاومت و به وجود آمدن جنبش های جدید مردمی در منطقه شد.

 نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در ادامه  ۹دی را روز بصیرت عنوان کرد و افزود: حماسه ۹ دی برای همیشه نماد عزتمندی و بصیرت مردم ولایتمدار ایران  و روز پیروزی جبهه حق بر جبهه کفر است.

نماینده ادوار مجلس با ابراز اینکه گذشت زمان، ضرورت بررسی این حماسه را بیشتر نمایان می کند اظهار داشت: عده‌ای درصدد هستند تا آن فتنه عمیق را به یک حادثه قلیل تبدیل کنند، اما لازم است تا نسل حاضر را از خیانت عاملان این فتنه باخبر کرد.

کریمی قدوسی بیان کرد: ۹ دی  روز مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی است مردم با بصیرت صف خود را از افراد بی بصیرت جدا کردند و در این روز حمایت خود را از انقلاب و ولایت فریاد زدند.

او بیان کرد: ملت ما بیدار است و در برابر تمام زیاده خواهی‌های دشمن ایستاده  و همواره پشتیبان ولایت فقیه است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2386

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.