راه حل مشکلات در برجام نیست/ جریان غرب‌گرا بزرگترین خطر برای کشور است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم باید بدانند که با برجام مشکلات آنها حل نمی‌شود گفت: مذاکره با جنتلمن‌های پشت‌میزنشین نتیجه‌ای جز شهادت شهید سلیمانی و فخری‌زاده نداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند، جواد کریمی قدوسی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت نهم دی و بزرگداشت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و چهلم شهید فخری‌زاده که در مصلی نماز جمعه نهاوند برگزار شد بصیرت را نقطه مقابل فتنه عنوان کرد و افزود: اگر طرح و نقشه بصیرت در جامعه محقق شود چشم طمع جهانخواران از آن قطع می‌شود.

وی با بیان اینکه نبود بصیرت باعث تکرار حادثه عاشورا و برچیده شدن دین و شعارهای اسلامی و سرانجام وقوع فتنه در جامعه است گفت: در جنگ بین حضرت علی(ع) با معاویه، زمان پیروزی بسیار نزدیک بود اما در لحظه‌ای که می‌رفت کار فتنه برچیده شود فقدان بصیرت باعث شد به یکباره بزرگترین پیروزی جهان اسلام به بزرگترین شکست جبهه حق تبدیل شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیاده کردن نقشه بصیرت نیاز به صبر و حوصله دارد افزود: برای اینکه نقشه بصیرت به پیروزی برسد نیاز به صبر و بردباری است و اینجاست که عظمت مردم ایران در یوم‌الله نهم دی خود را آشکار کرد.

وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ دشمن به دنبال نابودی کامل اسلام بود افزود: در این واقعه بحث دعوای سیاسی و یا اختلافات جناحی نبود بلکه قرار بود دشمنان برای همیشه بساط دین را در کشور جمع کنند که البته برای این کار از مدت‌ها قبل برنامه داشتند.

کریمی‌قدوسی با بیان اینکه دشمن برای اجرای اهداف خود از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده و مترصد فرصت لازم برای اجرای آن است اضافه کرد: میل به رفاه‌طلبی و اشرافی‌گری یکی دیگر از زمینه‌های وقوع فتنه است.

وی با اشاره به اینکه اشرافی‌گری و میل به رفاه زمینه‌ای شد برای ایجاد فتنه ۸۸ که علاج آن فقط با نهم دی امکان‌پذیر بود افزود: انقلاب اسلامی بساط فامیل‌های قدرت و ثروت را برچید، قبلا از انقلاب اسلامی فقط ۵۳ فامیل از طبقه اشراف در کشور شناخته شده بود که با پیروزی انقلاب بساط اینها برچیده شد اما متاسفانه پس از مدتی سروکله باندهای قدرت و ثروت پیدا شده و زمینه نفوذ آنها فراهم شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از جریان غربگرا به عنوان یکی از معضلات نظام اسلامی یاد کرد و افزود: حضرت امام(ره) از مردم می‌خواست که غرب‌گراها را کنار بگذارند زیرا آن بزرگوار انقلاب اسلامی را از ناحیه نفوذ غرب‌گرایان در خطر می‌دید و لذا خطر آنان را همواره گوشزد می‌کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: طبق اسنادی که در سایت بنده نیز موجود است سران فتنه با سرویس‌های بیگانه در ارتباط بوده و با ناتو هماهنگی کرده بودند.

کریمی‌قدوسی با اشاره به اینکه مردم باید بدانند که با برجام مشکلات آنها حل نمی‌شود گفت: مذاکره با جنتلمن‌های پشت‌میزنشین نتیجه‌ای جز شهادت شهید سلیمانی و فخری‌زاده نداشت.  

کریمی‌قدوسی به انتخابات پیش رو در سال۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: در سال۱۴۰۰ که آغاز گام دوم انقلاب این مردم باید جبران همه خسارت‌ها را انجام داده و مصداق اکمل رجل سیاسی و متعهد و انقلابی را انتخاب کرد.

وی با بیان اینکه تا مردم دنبال اولیای خدا نروند گره از مشکلات باز نخواهد شد افزود: باید با بصیرت‌افزایی و انتخاب اصلح مسیر را برای پیشرفت کشور مهیا کرد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2385

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.