عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

نفوذ زمینه ساز فتنه است/ فتنه، نفوذ و مذاکره و حکمیت ضربه های بزرگی در طول تاریخ وارد کرده است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نفوذ زمینه ساز فتنه است، گفت: فتنه، نفوذ و مذاکره و حکمیت ضربه های بزرگی در طول تاریخ وارد کرده است.

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی در مصلی نهاوند گفت: نهاوند تاریخچه بزرگی دارد و شیخ علی اکبر نهاوندی در مشهد منبر می رفتند و من توفیق داشتم در ۶ سالگی در شبستان این عالم وارسته حضور داشتم.

وی گفت: کلید واژه های نفوذ، فتنه و مذاکره و حکمیت ضربه های مهلکی بر پیکر اسلام در طول تاریخ زده است.

کریمی قدوسی افزود: جایگاه بصیرت بسیار بالا و کسب و حفظ و پیاده کردن نقشه بصیرت نیاز به صبر و حوصله دارد.

وی با حماسه بصیرت مردم در ۹ دی اظهار داشت: فتنه ۸۸ دعوای حزب و شخص نبود و قرار بود و با برنامه ریزی کل بساط دین جمع شود و خلق الساعه هم نبود بنابراین جایگاه مهم بصیرت افزایی مشخص می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به خسارت های فتنه گفت: فتنه ۸۸ علاج نمی شد مگر با حماسه ۹ دی که مردم روز تاریخی را رقم زدند.

وی عنوان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند ولی عده ای بعد از شهادت حاج قاسم هنوز دم از مذاکره می زنند.

کریمی قدوسی افزود: نفوذ زمینه ساز وقوع فتنه های بزرگ هستند و فتنه یکی از اهدافش شهادت اولیای خداست مانند شهادت حضرت علی(ع) که بعد از فتنه انجام شد.

وی ادامه داد: جریان غربگرا در کشور خطرش عظیم است و همانطور که امام خطر نفوذ را جدی می دانست و جریان انقلابی در طول این چهل سال در حال نبرد با این جریان غرب گرا است.

نماینده مردم مشهد گفت: برجام نقشه ای بود برای ورود آمریکا به کشور و می خواهند پای شیطان بزرگ را به کشور باز کنند.

کریمی قدوسی عنوان کرد: عده ای می‌خواهند برجام های بعدی را تحمیل کنند و موازنه قدرت را که به نفع کشور است به هم بزنند.

وی افزود: دشمن در صدد است این را القا کند که نیروهای توانمند و اتقلابی نمی توانند مشکلات را حل کند ولی با اتکا به توان داخلی می شود مشکلات را حل کند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2384

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.