هجر حبیب|

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: شهید سلیمانی فتنه جدایی دو ملت ایران و عراق را با قاطعیت خنثی کرد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: استعمار انگلیس مدت‌ها بود که به دنبال طراحی و اجرای فتنه جدایی دو ملت ایران و عراق بود، اما ‌سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس مانع بزرگی در این مسیر ایجاد کردند.

جواد کریمی قدوسی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: سردار سلیمانی نمونه بارزی از انسان‌های تربیت شده در مکتب اسلام راستین است و مقام معظم رهبری نیز به این موضوع در پیامی که به مناسبت این سردار عزیز صادر کردند اشاره فرمودند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی یک مجاهد واقعی بود و اگر امروز شاهد هستیم که ایشان در قلب مردم ایران و جهان اسلام و منطقه و آزادگان قرار دارد ناشی از همین خصلت است.

کریمی قدوسی با تصریح بر اینکه شهید سلیمانی در مسیر آزادی مردم منطقه از لوث وجود دشمنان تلاش‌های زیادی صورت داد بیان کرد: منش و رفتارهای شهید سلیمانی، سیره و رفتار یک مجاهد واقعی بود.

وی گفت: در سراسر دنیا شاید مانند سردار سلیمانی نداشته باشیم زیرا ایشان بعد از شهادت خود نیز منشا و اثرگذار آثار فرهنگی متعدد و بسیاری بودند که این روزها شاهد آن هستیم.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی در مسیر دفاع از اسلام راستین به شهادت رسید اظهار داشت: بلافاصله پس از شهادت ایشان و به عنوان نتیجه و ثمره این شهادت شاهد هستیم که اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه در تقابل با نظام سلطه و استکبار جهانی برجسته می‌شود.

کریمی قدوسی افزود: تزلزل استکبار جهانی و تقویت جبهه مقاومت نتیجه دیگری است که از شهادت سردار سلیمانی ظرف یک سال اخیر ایجاد شده و شاهد آن هستیم؛ شهادت این سردار رشید و عزیز جهان اسلام حقانیت و پیام حق جهان اسلام را به گوش جهانیان رساند.

وی با اشاره به نقش بارز شهید سلیمانی در امنیت و وحدت منطقه عنوان کرد: خون پاک این شهید و همچنین اقداماتی که در طول حیات خود صورت داد مانع اختلافات قومی و نژادی در منطقه و به ویژه عراق شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استعمار انگلیس مدت‌ها بود که به دنبال طراحی و اجرای فتنه جدایی دو ملت ایران و عراق بود اما شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس مانع بزرگی در این مسیر ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه وحدتی که امروز در میان اقشار مختلف شاهد هستیم یکی از ثمرات خون شهید سلیمانی عزیز است بیان کرد: به برکت خون این شهید بسیاری از فتنه‌های فتنه‌انگیزان خنثی شده و در واقع تیر آنها به سنگ خورده است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2383

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.