در جلسه مشترک کریمی قدوسی و مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی مطرح شد

ضرورت ارائه گزارش تحلیلی عملکرد بیمه سلامت جهت پیش‌بینی در برنامه هفتم توسعه

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / دوشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

در دیدار کریمی قدوسی و مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی بر ضرورت ارایه گزارش تحلیلی از عملکرد سازمان جهت پیش بینی در برنامه هفتم توسعه تاکید شد.

به گزارش ایسنا به نقل از آی هینا، کریمی قدوسی در جلسه مشترک با علیرضا رمزی  گفت: در تصویب قانون سه رکن شرع و دین، قانون اساسی و سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری همواره مد نظر است.

وی افزود: چنانچه امسال مدیران سازمان بیمه سلامت ایران گزارش تحلیلی را از عملکرد مجموعه سازمان بیمه سلامت ایران آماده و به نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کنند، می‌توان برنامه‌های مورد نظر این سازمان را در برنامه هفتم توسعه کشور که سال آینده نهایی می‌شود پیش‌بینی کرد.

در ادامه رمزی مدیرکل بیمه سلامت خراسان رضوی با اعلام فعالیت‌های انجام شده توسط اداره کل بیمه سلامت خراسان رضوی اظهار داشت: اعلام  فعالیت‌های بیمه سلامت در واقع بیان عملکرد دو قوای مجریه و مقننه در حوزه بهداشت و درمان کشور است.

وی ادامه داد: نیاز امروز این سازمان جهت استمرار خدمات مطلوب به بیمه‌شدگان و تغییر رفتار بیمه‌شدگان با توجه به استقرار دولت الکترونیک در ساختار سازمان است.

رمزی تصریح کرد: در زمان تصویب قوانین بهتر است پیوست فرهنگی و اطلاع‌رسانی درخصوص آن قانون نیز جهت اجرا نهایی و تصویب شود، تا اجرای آن قانون با کمترین میزان انحراف صورت پذیرد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2373

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.