نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی؛

دفاتر تسهیلگری مشهد می تواند الگوی خوبی در کشور باشد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / دوشنبه ۵ آبان ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مشاوران در حال تهیه طرح تفصیلی هستند تا بتوانند آن را در یک پروسه زمانی مشخص ارائه دهند. این طرح با نقش محوری خود اهالی محله ایجاد شده و وظیفه دستگاه خدماتی، پشتیبانی از این طرح است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد کریمی قدوسی در خصوص فعالیت دفاتر تسهیل گری اظهار کرد: آنچه به عنوان نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از آن مطلع هستیم، این است که یکی از مشکلات سکونت گاه های مشهد، مناطقی است که از امکانات لازم برخوردار نبودند و شهر در این مناطق براساس طرح مصوب مشاور پیش نرفته به همین دلیل مشکلات زیادی ایجاد شده است.
وی افزود: جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر در این منطقه سکونت دارند و راه های مختلفی برای بازآفرینی این سکونت گاه ها وجود دارد. در این راستا شهرداری مشهد دفاتر تسهیل گری ایجاد کرده که امروز از یکی از آن ها بازدید صورت گرفت. در این دفاتر افراد با انگیزه و همیشه فعال در صحنه به مطالعات عمیق علمی، اجتماعی و فرهنگی مشغول هستند و تاکنون اطلاعات خوبی از این محلات کسب کرده اند و  این دفاتر می توانند الگوی خوبی برای کل کشور باشند.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال حاضر مشاوران در حال تهیه طرح تفصیلی هستند تا بتوانند آن را در یک پروسه زمانی مشخص ارائه دهند. این طرح با نقش محوری خود اهالی محله ایجاد شده و وظیفه دستگاه خدماتی، پشتیبانی از این طرح است.
کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: امروز به اتفاق رئیس کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی و معاونان وزیر راه و شهرسازی از حاشیه شهر بازدیدی صورت گرفت و مقرر شد تا دو هفته آینده نیز همین تیم مجدد با حضور شهردار مشهد و استاندار جدید در محل مستقر و مشکلات موجود در منطقه احصا شود.
وی اضافه کرد: ضمن اینکه وزارت خانه ها نیز در چارچوب بودجه سالانه، ردیف های مختلفی دارند که برخی از آن ها باید تقویت شود همچنین سهم درآمدی استان خراسان رضوی نیز باید برجسته شود.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2367

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.