کریمی‌قدوسی در گفت‌وگو با تسنیم:

حوادث « میناپولیس» چهره کریه لیبرال دموکراسی آمریکا را نمایان کرد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / یکشنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقاتی مانند میناپولیس مسئله جدیدی نیست اما بار دیگر چهره کریه لیبرال دموکراسی آمریکایی را نه تنها به خود مردم آمریکا بلکه به مردم جهان نشان داد.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس با اشاره به حوادث اخیر میناپولیس آمریکا اظهار داشت: حوادث اخیر آمریکا بیانگر فلسفه‌ای است که نظام لیبرال دموکراسی از جنس آمریکایی به آن اعتقاد دارد و اساس این فلسفه نیز یهودی است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: براساس فلسفه یهودی که نظام آمریکا نیز مبتنی بر آن است امروز 60 درصد ثروت دنیا در اختیار 53 نفر قرار دارد و بقیه دنیا باید برده اینها باشند اما حوادث  میناپولیس بیانگر طغیانی بر ضد این فلسفه است.

کریمی قدوسی عنوان کرد: این جنس اتفاقات مسئله جدیدی نیست اما بار دیگر چهره کریه لیبرال دموکراسی آمریکایی را نه تنها به خود مردم آمریکا بلکه به مردم جهان نشان داد.

وی با اشاره به اینکه امام راحل در نامه به گورباچف رهبر سابق اتحاد جماهیر شوروی این مسائل را پیش‌بینی کرده بودند تصریح کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران علاوه بر اینکه در آن نامه به مسئله فروپاشی بلوک شرق اشاره فرموده بودند مسئله فروپاشی بلوک غرب به سردمداری آمریکا را نیز یادآور شده بودند.

کریمی قدوسی با تاکید بر اینکه امام راحل گورباچف را از پیوستن و همراهی با بلوک غرب به دلیل این فروپاشی برحذر داشته بودند تاکید کرد: امروز شاهد هستیم که مردم آمریکا بدون هراس و ترس از سازمان‌هایی مانند سیا و یا پنتاگون در خیابان‌ها حضور دارند و فریاد عدالت‌‌خواهی سر می‌دهند.

وی بیان کرد: پرچم عدالت‌خواهی و قیام علیه نظام سلطه امروز از درون خود آمریکا بلند شده و مردم این کشور در مقابل این نظام قدعلم کرده‌اند و این پیامی است که برخاسته از بطن و متن انقلاب اسلامی است که باید در مقابل ظلم و سلطه غاصب قیام کرد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2337

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.