کريمي قدوسي در گفتگو با بولتن نیوز:

اقدامات مجلس یازدهم در سال جاری برای مردم قابل لمس خواهد بود/مجلس انقلابی عمل می کند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / یکشنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس یازدهم انقلابی عمل می کند، گفت: اقداملات مجلس یازدهم در سال جاری برای مردم قابل لمس خواهد بود.

جواد كريمي قدوسي نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه مجلس یازدهم در بخش عدالت به زمين مانده، قدمهای موثری خواهد برداشت، گفت: همچنین در بخش معيشت طبقات محروم كه اساس توجه عدالت متوجه آنهاست، مجلس یازدهم برنامه ریزی خواهد داشت تا با همكاري دولت با نگاه كارشناسي نسبت به بهبود وضعیت زندگی مردم اقدام شود.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به افتتاح مجلس یازدهم تصریح کرد: ایشان در پيام شان نقشه اي را به مجلس يازدهم ابلاغ فرمودند كه نمایندگان مجلس باید به این فرمایشات توجه داشته و در جهت تحقق منویات ایشان برنامه ریزی کنند.

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: اين مجلس مي تواند در جهت برآورده شدن مطالبات مردم و رهبری اقدام کند.

کریمی قدوسی اضافه کرد: اگر مجلس یازدهم انقلابي و قوي عمل كند، چون صورت مساله مشخص است، رسیدن به اهداف راحت خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس بايد تصميم اش را بگيرد، افزود: بعضي از اقدامات با ارائه طرح از سوی نمایندگان قابل انجام است. برخي از اقدامات قطعا نياز به ارائه لايحه از سوی دولت دارد که اگر دولت ارائه نکرد، مجلس مي تواند تكليف كند به دولت براي ارائه لايحه.


نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: اين مجلس روحيه خوبي دارد بعد كارشناسي اش خيلي قوي تر از مجلس قبلي است و افراد با تجربه و عملياتي در ميدان حضور دارند.

کریمی قدوسی پیش بینی کرد که نتیجه اقدامات مجلس یازدهم در همین سال جاری برای مردم قابل لمس باشد و آثار پر خير و بركت آن در جامعه مشهود خواهد شد.

وی گفت: وقتی هیئت رئیسه مجلس یازدهم در دومین جلسه مجلس مستقر شد و نمایندگان با یک وحدتی رئیس مجلس را با رای بالا انتخاب کردند، یعنی در مجلس یک اتحاد و هماهنگی برای پیشبرد کارها وجود دارد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2336

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.