کریمی‌قدوسی: نقدینگی حوزه اقتصاد مشهد بسیار بالاست؛ حتی یک بیکار هم نباید در این شهر باشد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / سه شنبه ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: نقدینگی حوزه اقتصاد مشهد بسیار بالاست و با بهره‌گیری از آن می‌توان کاری کرد که حتی یک بیکار نیز در این شهر نباشد.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس با اشاره به مهمترین اولویت‌های مجلس یازدهم اظهار کرد: رفع موانع تولید و به‌کارگیری استعدادهای فراوان کشور برای رونق تولید و ارزش پول ملی و رفع گرفتاری‌های چند سال اخیر از جمله مهم‌ترین اولویت‌های مجلس یازدهم است.

منتخب مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مجلس باید انقلابی باشد و چینش و مدیریت و کمیسیون‌ها و مرکز پژوهش‌ها و معاونان هیئت رئیسه با معیار و متر انقلابی باید انتخاب شوند.

کریمی‌قدوسی در مورد اولویت‌های مشهد در مجلس یازدهم نیز گفت: محرومین حاشیه‌شهر دارای مشکلات فراوانی هستند که رفع این مشکلات در اولویت است؛ مردم گرفتاری زیادی دارند، البته کمک و خدمت‌رسانی افزایش یافته است.

کریمی‌قدوسی افزود: تکمیل پروژه‌های فاضلاب شهر و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب مشهد و کلات نیز در دستور کار است، خطوط حمل و نقل عمومی باید توسعه یابد؛ وجود تقاطع‌های غیرهمسطح در مرکز شهر مشهد بسیار ضروری است و تحقق آن نیازمند کمک دولت و مجلس دارد.

منتخب مردم مشهد در مجلس عنوان کرد: موضوعات مربوط به مسائل فرهنگی شهر نیز زیاد است و باید انسجام‌دهی به جریان‌های فکری و فرهنگی فعال در مشهد صورت گیرد.

کریمی قدوسی ادامه داد: نقدینگی حوزه اقتصاد مشهد بسیار بالاست و با بهره‌گیری صحیح و منطقی از آن می‌توان کاری کرد که حتی یک بیکار نیز در مشهد نباشد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2333

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.