درآمدی بر سرآغاز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛

اجراء نمودن سیاست‌های کلی نظام راهبرد مجلس یازدهم / تبدیل آرمانهای انقلاب به قانون و سیستم

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

اجراء نمودن سیاست‌های کلی نظام را که ولی‌امرمسلمین تدوین و با بیان حکیمانه آن را ابلاغ نموده‌اند، همان نقشه جامع تمدن اسلامی است که باید راهبرد مجلس یازدهم قرارگیرد.

بسمه تعالی

ملت بزرگ، قهرمان، انقلابی و مومن
به حول و قوه الهی لحظاتی قبل با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم شورای اسلامی در خانه ملت آغاز شد تا در مجلس یازدهم شورای اسلامی که از دل انقلاب شکوهمند اسلامی و 1- در مصاف با دشمنان داخلی و خارجی، فتنه‌ها، تحریم‌ها، ترورها، خیانت‌ها 2- ولی به یمن پاسداری شما ملت از اسلام، انقلاب، ولایت و با مجاهدت‌ها، ایثارها، شهادت‌ها و مقاومت‌ها سر برآورد، تا در شروع گام دوم انقلاب اسلامی که بشارت ظهور ولایت عظمای غیبی الهی را به بشر و جهان اسلام و همه ادیان داده شده؛ 3- زمینه سازی کاملی را در عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و مدیریتی در ایران اسلامی و در سطوح منطقه برای وحدت امت اسلام فراهم نماید.

اخراج دشمن آمریکایی جنایت‌کار از منطقه و نابودی رژیم صهیونیستی و ریشه‌کنی جریان نفوذ در کشور اسلامی و همه بلاد این انقلاب را به هدف والای خود خواهد رساند.

پیام ولی‌امرمسلمین در آغازین روز شروع مجلس یازدهم، نقشه راه و راهبرد مجلس یازدهم می‌شود. با یقین اولویت‌های ایشان برای این مجلس به نتیجه افزایش اعتماد عموم ملت برای حضور در انتخابات ها خصوصا ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خواهد رسید.

امر، حکم و هدایت‌های ولی‌امرمسلمین در این مجلس دست‌یافتنی است که به حول و قوه الهی این مجلس به این اهداف دست خواهد یافت.

بسیاری از آرمان‌های انقلاب و اسلام هنوز در دل نظام مقدس اسلامی به سیستم و قانون تبدیل نشده. 

اجراء نمودن سیاست‌های کلی نظام را که ولی‌امرمسلمین تدوین و با بیان حکیمانه آن را ابلاغ نموده‌اند، همان نقشه جامع تمدن اسلامی است که باید راهبرد مجلس یازدهم قرارگیرد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
جواد کریمی قدوسی
نماینده مردم شریف مشهدمقدس و کلات در مجالس هشتم، نهم، دهم و یازدهم شورای اسلامی
۷ خرداد ۱۳۹۹، روز مجلس شورای اسلامی

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2331

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.