کریمی قدوسی به بولتن نیوز خبر داد؛

بسته های حمایتی سپاه و آستان قدس رضوی برای مردم مشهد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ / 0 نظر

نماینده مشهد در مجلس با بیان اینکه سپاه و آستان قدس رضوی در روزهای سخت در کنار مردم هستند، از توزیع بسته های حمایتی سپاه و آستان قدس رضوی برای مردم مشهد خبر داد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به شیوع کرونا در مشهد و تعطیلی برخی کسب و کارها گفت: سپاه و آستان قدس اخیرا سته های حمایتی از جمله خواربار مورد نیاز خانواده ها را تهیه و بین مردم توزیع می کنند.

وی با بیان اینکه سپاه و آستان قدس رضوی در روزهای سخت در کنار مردم هستند، تصریح کرد: این بسته ها در حجم انبوه تهیه و روزانه در اختیار مردم مستضعف و کارگرانی که این روزها کار خود را از دست دادند، قرار می گیرد.

منتخب مشهد در مجلس یازدهم افزود: این همتی که مردم نشان می دهند باعث قدرت نظام در اینگونه تهدیدات شده و انشاله در آینده کامل می شود.

کریمی قدوسی با بیان اینکه در این شرایط هم امنیت کشور مورد توجه است و هم فعالیت های دشمن در منطقه در حال رصد است، تصریح کرد: آمریکائیها از شیوع ویروس کرونا در ایران اظهار خوشحالی می کرد و می گفتند کرونا ایران را از انتقام سخت باز می دارد.

وی خطاب به مقامات آمریکا گفت: انتقام سخت در راه است و آن هم اخراج شماها از منطقه است و این اتفاق در شرف وقوع است و جریان مقاومت در پی رسیدن به این هدف بزرگ است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2323

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.