با حضور سردار کریمی قدوسی، معاون استاندار و فرماندار مشهد انجام شد:

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / سه شنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

امضای تفاهم نامه های ایجاد ۹ مرکز توانمند سازی بانوان با ۵۳۳ میلیارد تومان سرمایه گذاری.

تفاهمنامه های کارآفرینی و سرمایه گذاری در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به منظور ایجاد ۹ مرکز توانمند سازی بانوان  و ۴۶ واحد اشتغال با ۵۳۳ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط معین های اقتصادی در بخش مرکزی مشهد به امضاء رسید.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد سید محمد رضا هاشمی  در مراسم امضای تفاهم نامه های سرمایه گذاری بخش مرکزی مشهد و در جمع سرمایه گذاران، کارآفرینان و مدیران دستگاه های استانی و شهرستانی گفت: در راستای اجرای برنامه کلان توسعه اقتصادی فرهنگی تاکنون با ثبت ۲۶۶ پروژه و طرح با رقم سرمایه گذاری ۴۲ هزار میلیارد تومان و با فعالیت ۲۸ معین اقتصادی در سطح شهرستان، فعالیت های خوبی صورت گرفته است.

معاون استاندار و فرماندار مشهد با اشاره به وجود چهار هزار و ۴۴۲ واحد صنعتی و معدنی و کشاورزی در شهرستان مشهد افزود: با مدیریت کلان استان در ستاد تدبیر، تلاش های جدی برای راه‌اندازی برخی واحدهایی که به دلایل مختلف برای تولید دارای مشکل هستند در حال انجام است.

وی ادامه داد: حفظ و ایجاد اشتغال پایدار و تولید در روستاها با توانمند سازی افراد و ایجاد واحدهای تولیدی کوچک در زمینه‌های مختلف در دستور کار است تا از مهاجرت روستاییان به شهرها به نحو اصولی گرفته شود.

در این جلسه همچنین رسولیان معاون امور اقتصادی استانداری و جواد کریمی قدوسی و رضا شیران از نمایندگان مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان سخنانی بر لزوم حمایت از کارآفرینان و رفع بروکراسی اداری برای جذب سرمایه گذاری در شهرستان تاکید نمودند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2307

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.