دلنوشته سردار درپی پایمال کردن خون یاران:

آقای ظریف خدا را شاکرم از روز نخستی شما را یکی از سرمایه های غرب شناختم

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / یکشنبه ۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

آقای ظریف خدا را شاکرم از روز نخستی که برای گرفتن رای اعتماد در مجلس نهم و دولت یازدهم به کمیسیون امنیت آمدید شما را یکی از سرمایه های غرب شناختم و به رسالت شما آگاه بودم و با عمق وجود مومن بودم که بزودی ملت شما را خواهد شناخت و رسوا خواهید شد. 

بنده با تمام وجود عملکرد شما را در رصد خود داشتم و در وقت خودش موضع گرفتم، در زمان‌هایی که برجام برایت آقایی می کرد و شما به مثابه فاتحان نبرد های تاریخی با استقبال کارمندان وزارت خارجه و خانواده‌شان به فرودگاه وارد میشدی در برابر آن‌ها سان می‌دیدی؛  شمارا سه بار به صحن مجلس آورده و اخبار و اسراری را از شما بیان کردم که امروز با مصاحبه سخیف خود با اشپیگل و جواب در خور شانتان ازطرف قاتل سردار سلیمانی به یک سرمایه نابود شده غرب مبدل شدید. 
خون شهدا سرانجام جریان نفاق و نفوذ و غربگرایان مستاصل را نابود خواهد کرد امروز شما با خشم مقدس ملت و خانوادهای شهدا مواجه هستید نه کریمی قدوسی ها.

جناب آقای علی‌عسگری شب گذشته شما را در پشت صحنه سریال سلمان فارسی دیدم و اتفاقا از نوع کلاه سردار سلیمانی که سه هفته قبل با موشک آمریکایی به شهادت رسیده بود استفاده کرده بودید. 
حتما شندید که آقای ظریف در ضمن مصاحبه سخیفش با اشپیگل آلمان از روی پاره‌های بدن شهید عبور کرد و می‌خواست که مظهر مقاومت را به مظهر تسلیم تبدیل کند. 
روز گذشته درصحن مجلس تحقیق کردم که شما چرا دو برنامه انقلابی #ثریا و #جهان_آرا را قطع پخش زنده نمودید، حاصل تحقیقم این شد که با فشار دولت تن به این اقدام دادید، شاید از خوف آنکه بودجه سازمان را بامشکل مواجهه نکند.
ضرب المثلی داریم که می‌گوید اگر پنج انگشتت را عسل کنی و به دهانش ببری گازت می گیرد؛ این حکایت شماست در برخورد با این دو برنامه انقلابی و نحوه تعامل با دولت ضد آزادی بیان.

جواد کریمی قدوسی، 6 بهمن 1398

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2304

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.