کریمی قدوسی در گفتگو با موج:

آمریکا نماد تفکر نظام سرمایه داری است/ شهادت سپهبد سلیمانی به فروپاشی هژمونی نظام سلطه منجر خواهد شد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / جمعه ۲۰ دی ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمسیون امنیت ملی مجلس گفت: شهادت سپهبد سلیمانی چهره استکبار جهانی که خود را در پوشش ادبیات عوام فریبانه از جمله حمایت از حقوق بشر پنهان کرده را آشکار کرد.

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به حضور مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد سلیمانی ، اظهار داشت: حضور مردم در مراسم تشییع شهید سلیمانی به دلیل کثرت شرکت کنندگان، بعد فرهنگی و بین المللی بی نظیر بود.

وی با بیان اینکه این مراسم بعد از ارتحال امام (ره) بزرگترین مراسم تشییع در تاریخ جهان است، ادامه داد: چهره شهید سلیمانی قبل از اینکه یک چهره نظامی باشد، چهره ای معنوی، اخلاقی و با سبک زندگی بسیار ساده است که نمونه اش در کشورهای دیگر دیده نمی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی حامل پیام فرهنگی بود، افزود: قطعا این پیام فرهنگی پیام اسلام است و اسلام این توانایی را دارد که در نبرد نظامی چهره ها و اشخاصی را تربیت کند که بیش از اینکه عظمت کار آنها برجسته گردد،  عظمت اسلامی بودن آنها مشخص شود.

وی گفت: پیام دیگر حضور مردم در مراسم تشییع شهید سلیمانی یک پیام جهانی بود که نشاندهنده تاثیرگذاری مستقیم شهادت سپهبد سلیمانی بر کشورهای دیگر از جمله کانادا، آمریکا و اروپا است.

کریمی قدوسی با بیان اینکه با شهادت سپهبد سلیمانی آثار جهانی پدیدار شد، تصریح کرد:  این یک اتفاق الهی و یک نشانه و بشارت بزرگی در رابطه با تغییر و تحول عظیم دنیا  برای آشکار ساختن چهره استکبار جهانی که خود را در پوشش ادبیات عوام فریبانه از جمله حمایت از حقوق بشر پنهان کرده، است.

وی با بیان اینکه ایران نماد تفکر اسلام ناب و آمریکا نماد تفکر نظام سرمایه داری است، ادامه داد: شهادت سپهبد سلیمانی به فروپاشی هژمونی نظام سلطه منجر خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد:  شاید اگر سپهبد سلیمانی در جبهه مقاومت با یک گلوله به شهادت می رسید شاهد چنین عظمتی در مراسم تشییع ایشان نبودیم اما چون به دستور ترامپ مورد هدف قرار گرفته، آثار جهانی پیدا کرده است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2296

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.