رمزگشایی از فتنه‌ها در یادواره شهدای کربلای ۴ و ۵ فردوس

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / جمعه ۲۰ دی ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

فتنه‌های ۸۸ و ۹۸ در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای ۴ و ۵ فردوس رمزگشایی شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای ۴ و ۵ که شب گذشته در مهدیه فردوس برگزار شد ضمن ارائه تحلیلی جامع از عملیات کربلای ۴ و ۵ گفت: در فتنه ۸۸ مقام معظم رهبری گفتند به هر حال این فتنه است و خلق الساعه نیست، از ۳۰ سال پیش با یک مرکزیت بوده است که بخشی از آن هم در خارج از کشور است. شبکه وصل آن‌ها را باید بشناسیم و منهدم کنیم تا انقلاب سرپا بماند.
سردار کریمی قدوسی با تشریح اهداف دشمن از تحمیل جنگ علیه ایران افزود: جنگ علیه ایران به تنهایی کار صدام نبود بلکه استکبار جهانی به سرگردگی آمریکا و انگلیس خبیث پشت سر صدام بودند و می‌خواستند با تحمیل جنگ وانمود کنند که ایران در بدو انقلاب به کشور همسایه اش عراق حمله کرده و در افکار عمومی به عنوان متجاوز معرفی شود.
وی گفت: هدف دیگری را که دنبال می‌کردند این بود که می‌خواستند نیرو‌های جان برکف و انقلابی در این جنگ کشته، زخمی و اسیر شوند تا انقلاب در آغاز راهش با بحران نیروی انقلابی مواجه شود.
سردار کریمی قدوسی هدف دیگر دشمن را در تحمیل جنگ علیه ایران به بار آوردن خسارت‌های زیاد و نابودی تمام زیرساخت‌های عمرانی، صنعتی و کشاورزی، شکل گیری اعتراض‌های مردمی و ساقط شدن نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.
سردار کریمی قدوسی در بخش دیگری از سخنان خود به استناد سخنان حضرت امام (ره) اشاره کرد و افزود: ایشان در بدو انقلاب فرموده بودند که با این انقلاب شما از شر محمدرضا پهلوی و طاغوت راحت شدید، اما از شر غرب گرا‌ها و نفوذی‌ها راحت نمی‌شوید.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: اسناد کامل جریان فتنه و افرادی که به طور مستقیم در به وجود آوردن فتنه دست داشتند توسط وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی تهیه، و مشخص شد که تقلب بهانه و اصل نظام نشانه بود که می‌خواستند نظام اسلامی را ساقط کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2294

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.