کریمی قدوسی:

هدف پروژه نفوذ ایجاد تقابل بین مردم و نظام است | مردم ناامید نشوند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / دوشنبه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که هدف پروژه نفوذ ایجاد تقابل بین مردم و نظام است، گفت: برخی می خواهند مردم را از کارآمدی نظام اسلامی ناامید کنند.

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم که در مصلای قدس برگزار شد، با اشاره به خطر نفوذ دشمن در نظام اسلامی گفت: امام راحل فرمودند که حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است.

وی افزود: برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر دشمن و دشمنی های پیچیده نیاز به داشتن تحلیل صحیح داریم، چرا که اگر مدافعان انقلاب از بصیرت لازم برخوردار نباشند ناگهان دچار انحراف شده و مدافع به منتقد و سپس به معترض تبدیل می شود و اگر این مسأله ادامه پیدا کند معارض خواهد شد.

کریمی قدوسی با بیان اینکه اگر مراقبت نکنیم خطرات جدی در کمین نهضت اسلامی وجود دارد و آسیب می زند، اظهار داشت: هر فتنه و جریان محاربی سعی می کند برای ضربه به انقلاب و بقای خود به یک قدرت خارجی متصل شود و در اینجا مسأله خطرناک نفوذ مطرح خواهد شد چرا که معارضان برای بقای خود با سرویس های اطلاعاتی مرتبط می شوند.

وی ادامه داد: دشمن با همه ظرفیت به جریان معارض کمک رسانی کرده و از آن حمایت می کند، صفت هایی که در اصحاب ویژه امیرمؤمنان بود راه مقابله با نفوذ است و تمسک به آن صفات نظام اسلامی را بیمه می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ابراز داشت: امامین انقلاب موضع و تصمیمی نگرفته اند مگر این است که حجتی از آیات و روایات داشته باشند اما چرا برخی به خود اجازه دادند در نقش محارب و معارض به میدان بیایند و فتنه های 78، 88 و 98 را رقم بزنند.

وی عنوان کرد: باید پاسخگو باشند و سران فتنه باید پشت میز محاکمه حاضر شوند و پاسخ خون های به ناحق ریخته و خسارت های تحمیل شده به نظام مقدس جمهوری اسلامی و زیر سؤال بردن امنیت ملی کشور را بدهند، یکی از نکاتی که امام راحل بر آن تأکید داشتند برجسته کردن خطر دشمن اصلی یعنی آمریکا است و فرمودند اگر غفلت کنیم نابود می شویم.

نماینده مردم مشهد در مجلس خاطرنشان کرد: مردم هیچگاه نباید از صحنه کنار بروند چرا که اگر کنار بروند کشورشکست می خورد، پروژه نفوذ طراحی شده در لانه جاسوسی آمریکا، اروپا، صهیونیست ها و سعودی ها در رأس هدفشان این بوده که مردم را نسبت به انقلاب به حال قهر و ناراحتی در آورند و مردم را از کارآمدی نظام ناامید کنند.

وی اضافه کرد: اگر دشمن مردم از نظام جدا کند فاجعه رخ می دهد، رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر با نفوذ مقابله نشود نتیجه خسارت بار خواهد بود، آمریکایی ها پشت سر هم مذاکره ترتیب می دهند که پروژه نفوذ گم شده و در داخل پوششی برای نفوذ فراهم شود تا مدافعان انقلاب متوجه نباشند، رهبر انقلاب فرمود نفوذ ظرفیت از پای در آوردن نظام مقدس اسلامی را دارد.

کریمی قدوسی با بیان این که در طول تاریخ نفوذ بیشترین ضربه ها را به جبهه حق وارد کرده است، گفت: چه کسانی چهره شیطان بزرگ را بزک کردند و لقب کدخدا دادند؟ این ها کدهایی برای شناسایی است، چه کسانی فضیلت های جهادی ملت را نادیده گرفتند تا ملت تسلیم شوند؟ چه کسانی دوقطبی ها را ایجاد و مردم و نظام را در مقابل هم تئوریزه می کردند؟

وی افزود: چه کسانی 6 سال افکار عمومی را مهندسی کردند و به مذاکرات گره زدند و همه چرخ ها ایستاد تا ببینند سرنوشت مذاکره چه می شود؟ چه کسانی هم مذاکره کردند و در متن برجام عامل سقوط مذاکره بعد از انجام تعهدات ملت ایران را مانند مکانیسم ماشه گنجاندند؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: چه کسانی عوامل اصلی سقوط ارزش پول ملی بودند؟ چه کسانی تسهیل گر جریان نفوذ شدند و از نفوذی های برجسته ای مثل جیسون رضائیان، کاووس سید امامی، نزار زاکا و دری اصفهانی حمایت کردند؟ چه کسانی شعار تغییر نظام می دادند و دم از فراندوم می زدند؟

وی ادامه داد: چه کسانی به مبانی دینی و انقلاب اسلامی و تاریخ اسلام حمله کردند تا تئوریزه کنند مذاکره با شیطان بزرگ توجیه شود؟ چه کسانی از جاسوسان حمایت و از انقلابیون شکایت می کردند؟ چه کسانی اسرار اقتصادی، اجتماعی، علمی و فرهنگی کشور را به بهانه آمدن هیأت های اقتصادی در اختیار دشمن گذاشتند؟

کریمی قدوسی ابراز داشت: چه کسانی پشت تحریم های جدید آمریکا بوده اند و اشخاصی که تحریم ها را دور می زدند را شناسایی کردند و اسامی را در اختیار آمریکا قرار دادند؟ چه کسانی راهبرد عادی سازی با شیطان را در دستور کار خود قرار دادند و می خواهند ملت ایران را در برابر کنوانسیون های نظام سلطه تسلیم کنند.

وی عنوان کرد: جریان انقلاب و در رأس آن ولی فقیه با تمسک به روش و سیره اهل بیت(ع) و اولیای الهی، قرآن کریم و توان ملت در برابر جریان های نفوذی و غربگرا ایستادند و فتح الفتوح هایی را رقم زدند و دشمن را به شکست کشاندند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2286

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.