میثاق‌نامه جریان انقلابی برای وحدت را امضا کردم

کریمی قدوسی هزینه‌های تبلیغاتی خود را شفاف کرد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / پنجشنبه ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره تأمین منابع مالی خود برای انتخابات گفت: در مجلس هشتم، 7 تا 8 میلیون، در مجلس نهم ۴۰ میلیون و در مجلس دهم نیز ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان هزینه کردم، پیش‌بینی می‌شود در این مجلس هم همین حدود هزینه کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، جواد کریمی قدوسی ظهر امروز برای ثبت نام در انتخابات مجلس به ستاد انتخابات در فرمانداری شهرستان مشهد آمد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شناسنامه‌ام را در تهران جا گذاشتم و فردا برای ثبت نام مجددا حضور پیدا می‌کنم.

وی راجع به انگیزه خود برای ثبت نام بیان کرد: بنای بنده حضور در صحنه انتخابات است به دلیل اینکه توانایی پذیرفتن مسؤولیت را در خود می‌بینم، من با سه دوره حضور در مجلس و کمیسیون امنیت ملی تجربه خوبی دارم.

کریمی قدوسی ادامه داد: یکی از زمینه‌های مهم در کشور امنیت برای مردم بوده و این از حوزه‌های کاری بنده است، من از روز اول پیروزی انقلاب مأموریتم خدمت بوده و برگه ترخیصی برای خود نمی‌نوشتم در سپاه دست فرماندهان بود و در مجلس هم دست مردم است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی درباره حضورش در لیست خاصی از نمایندگان بیان کرد: در لیست انقلابی که مردم مشهد می‌دهند اگر کسی با تجربه‌تر و متخصص‌تر از من وجود داشته باشد قطعا به نفع او کنار خواهم رفت و اگر نروم خائن هستم چراکه این حکم دین است.

وی ادامه داد: فعلا کسی با من برای حضور در جریان خاصی صحبت نکرده و اخلاق من هم همین هست که هیچوقت به سراغ کسی نرفتم.

کریمی قدوسی با بیان اینکه مردم باید به صورت شفاف عملکرد نماینده خود را زیر نظر داشته باشند، متذکر شد: در جریان انقلابی و اصولگرایی مشهد اگر کسی لایق‌تر از من باشد کنار خواهم کشید و این میثاق نامه‌ای است که امضا کردم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گفته رهبر انقلاب که فرمودند پیامبر به ابوذر نصیحت کردند که تو حتی مدیریت دو نفر را هم قبول نکن، خاطر نشان کرد:کسانی که وارد مجلس می‌شوند باید حداقل ۲۰ تا ۳۰ سال سابقه اجرایی داشته باشد و کسانی که بی‌تجربه هستند حتی بعد چهار سال هم مشورت می‌گیرند.

وی توضیح داد: از مجلس نهم به دهم فقط ۷۰ نفر تایید صلاحیت شدند و پیش‌بینی می‌شود در دوره جدید مجلس ۴۰ تا ۵۰ نفر از نمایندگان سابق تایید صلاحیت شوند.

کریمی قدوسی درباره شفافیت مالی خود اظهار کرد: در مجلسی که ما اکنون حضور داریم من اولین نماینده‌ای هستم که در سامانه ثبت دارایی وضعیت مالی خود را اعلام کردم و این در حالی است که برخی نمایندگانی که خود مدافع این طرح بودند به بهانه امنیتی بودن این اقدام، حاضر به شفافیت نشدند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی درباره تأمین منابع مالی خود برای انتخابات اظهار کرد: در مجلس هشتم، 7 تا 8 میلیون، در مجلس نهم ۴۰ میلیون و در مجلس دهم نیز ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان هزینه کردم، پیش‌بینی می‌شود در این مجلس هم همین حدود هزینه کنم.

وی تاکید کرد: هیچگاه برای تأمین منابع مالی به کسی رو نزدم و تبلیغات هدف‌دار را قبول نکردم، به طور مثال در دوره قبل آقایی آمد و در قبال کلی امکانات برای تبلیغات من، نامه‌ای برای ترخیص موتور از گمرک می‌خواست که رئیس ستاد من به او گفت اشتباه آمدی!

کریمی قدوسی درباره وضعیت جبهه اصولگرایی ادامه داد: اتفاقات اخیر در جریان اصولگرایی سبب تغییر شده است و دیگر شعار، پول و پلو جواب نمی‌دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط عمومی کشور نشان می‌دهد که علاج این درد حضور مردم پای صندوق‌های رأی است و راه دیگری جز این نیست.

وی درباره اینکه چرا مردم دوباره باید به او رأی بدهند، تصریح کرد: من به جز نمایندگی هیچ شغلی ندارم و هر وقت به مشهد می‌آیم اقبال مردم را بسیار بیشتر از دوره‌های قبل می‌بینم، این انگیزه من را برای ثبت نام بیشتر می‌کند.

کریمی قدوسی گفت: هیچوقت در مجلس پستی نداشتم و برای عضویت هیأت رئیسه هیچوقت تلاش نکردم چون ممکن است باعث محافظه‌کار شدنم شود.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2282

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.