دل‌نوشته کریمی قدوسی :

بازنشر : یادداشتی به بهانه پاسخ به اتهامات ناروا به جایگاه حقوقی بنده، خانواده، والدین ( شناسنامه خانوادگی و فامیلی و نسبی و سببی )

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / دوشنبه ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی تاکید کرد که 71 سفر به انگلیس نرفته‌ و نفوذی آن دولت خبیث نشده‌ام.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی توضیحاتی درباره وضعیت خانوادگی و زندگی خود ارائه کرد.

متن این یادداشت به شرح ذیل است:

به بهانه پاسخ به اتهامات ناروای جریان‌های ثروت و فامیل‌های قدرت- نفوذی‌ها- دو تابعیتی‌های فتنه و شبکه مفاسد، اقتصادی کلان به جایگاه حقوقی بنده، خانواده، والدین

شناسنامه زندگی سیاسی- اجتماعی و خدمتی

خدوندا تو را سپاسگزارم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب شکوهمند اسلامی توفیقات زیادی از جمله عنایت ذیل را عطا فرمودی

-در مسیر انقلاب اسلامی مرا با معارف انقلاب و امام و اهداف شجره طیبه روحانیت انقلابی آشنا نمودی

-با پیروزی انقلاب اسلامی مرا با معارف‌ انقلاب و امام و اهداف شجره طیبه روحانیت انقلابی آشنا نمودی

-با پیروزی انقلاب اسلامی از سال 1358 توفیق عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مرحمت فرمودی و همچنان مرا بر سبک زندگی پاسداران ثابت قدم نمودی

-از ابتدای پاسداری توفیق تلاش و جهاد حداکثری در مقابله با منافقین تجاوز به ایران و لیبرال‌ها فتنه، فساد و نفوذ را در کنار بسیجیان و پاسداران عنایت نمودی

-با شروع جنگ تحمیلی و وقوع 8 سال دفاع مقدس از روز اول تا روز آخر دفاع مقدس مرا خادمی کوچک در خدمت رزمندگان و دفاع مقدس قرار دادی

-توفیق اطاعت از سلسله مراتب فرماندهی کل قوا در سپاه و دفاع مقدس و تلاش همراه با پاسداران و رزمندگان در تشکیل یگان‌های رزم و تیپ 14 قائم استان سمنان و حضور در عملیات‌ها و مناطق دفاعی را برای پشتیبانی همه جانبه از رزمندگان را عطا فرمودی

-پس از پایان 8 سال دفاع مقدس در جایگاه فرماندهی بسیج استان‌های خراسان- فارس- اصفهان- توفیق همراهی برای عمق بخشی و گسترش سازمان عظیم بسیج لشکر مخلص خدا و تاسیس اقشار آن لطف فرمودی

-پس از قریب 40 سال خدمت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رای پاک مردم عزیز و انقلابی مردم مشهد مقدس و کلات نمایندگی سه دوره مجلس شورای اسلامی هشتم و نهم و دهم را تفضل فرمودی

-در مقابله با مفاسد بزرگ اقتصادی و مفسدین بزرگی مثل امیرمنصور آریا و نمایندگان مجلسی که از او حمایت کردند، ایستادیم

-در حوادث سخت فتنه 88 در مجلس هشتم و جریانات انحراف در مجلس نهم و انعقاد توافقات ظالمانه برجام بالوایح استعماری در مجلس نهم و دهم و تهدیدات متوجه امنیت ملی سعادت استقامت و مقابله را مرحمت فرمودی

-در این چهل سال خدمت به خصوص در سه دوره نمایندگی مجلس به عهد و قسم شرعی خود وفادار بودم و هیچ گاه به شرط مزد و حقوق زندگی نکردم و در موضع گیری ها و تعلق‌ها و اظهار نظرها هیچگاه دروغ نگفته ام و با ملت عزیز از سر خدعه و نیرنگ مواجه نشدم.

-ملت ایران مردم شریف مشهد و کلات را شاهد می گیرم که به شعار انتخاباتی سه دوره مجلس شورای اسلامی وفادار ماندم که قول دادم. انقلابی عمل می کنم محافظه کار نیستم. معامله نمی کنم.

-هیچگاه در این 40 سال دنبال جمع‌آوری مال و ثروت- باند و رانت و اخذ تسهیلات سفارش قوم و خویش و فرزند برای کسب امتیازی نبودم.

-همانند بعضی از نمایندگان که در جلسه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد خطاب و عتاب آیت‌الله یزدی ریاست محترم جامعه مدرسین برای ارتباط پنهان با سفیر انگلیس قرار نگرفته‌ام.

-تابعیت هیچ کشوری را کسب نکردم و مفتخرم که یکی از اتباع اصیل ایران عزیز هستم.

-تحصیلاتم را در ایران گذراندم و به دانشگاه گلاسکو نرفته‌ام و مدارک تحصیلی‌ام اصیل و بدون تقلب است.

-71 سفر به انگلیس نرفته‌ام و نفوذی آن دولت خبیث نشده‌ام.

-همیشه خط فکری و سیاسی و مدیریتی و اعتقادی و ایمانی خود را از اسلام، امام عزیز و ولی امر مسلمین و شهدا گرفته‌ام و هیچ گاه در این حوزه تحت نفوذ افکار نفوذی‌ها و سرویس‌های دشمن مثل MI6 نبوده‌ام.

-میلی به زندگی اشرافی و سکونت در مراکز تشریفاتی نداشته‌ام و به سبک زندگی پاسداری وفادار بوده‌ام.

-ده‌ها و صدها هکتار زمین و چند ده حلقه چاه از سرمایه ملت در ورامین و هیچ کجای دیگر نگرفته‌ام. نه باغچه‌ای دارم نه ویلایی نه تجارت خانه‌ای نه کارخانه‌ای آنچه دارم فقط عطاء نظام از طریق حقوق قانونی و پاداش خدمت بوده است.

-خداوندا تو را شاکرم که همچنان مرا سرسخت و پرانرژی و امیدوار برای دفاع از انقلاب الهی ملت و مقابله با نفوذ، فساد، خیانت، فتنه، انحراف و دلگرم به آینده نورانی و درخشان این ملت بزرگ و اسلام عزیز قرار داده‌ای و آینده‌ام همچون 62 سال گذشته به دست توست.

شناسنامه خانوادگی و فامیلی و نسبی و سببی

خداوندا تو را سپاسگزارم

-که مرا در خانواده‌ای اصیل- مذهبی- ساده‌زیست- ایرانی‌الاصل- شیعه اثنی‌عشری در سال 1324 در شهر مقدس به دنیا آوردی

-پدر بزرگ بنده مهدی کریمی قدوسی متوفا سال 1302 متولد تربیت حیدریه- تاجر پشم محل دفن در قبرستان پنج راه پایین خیابان( پارک امت امروز) دفن شده.

پدر بنده ابوالقاسم کریمی قدوسی از کسبه مشهور مشهد مقدس در شغل شریف خیاطی خادم علی‌بن‌موسی‌الرضامتولد 1296 محل دفت صحن آزادی حرم مطهر فردی مذهبی ـ مقلد امام اهل عبادت و زندگی ساده و پاک.

مادر من از خانواده‌ها اصیل یزدی‌ ـ‌ اگاها و مرشدی‌ها که در قید حیات است و در سن 94 سالگی مأنوس با قرآن و اهل عبادت و دعا زندگی می‌گذراند.

6 خواهر و 4 برادر از این والدین هستیم. برادر بزرگ بنده 17 سال توفیق مسئولیت قائم‌مقامی تولیت آستان مقدس رضوی را در زمان حیات مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی بدوش داشته‌اند.

همسر اینجانب طلبه مبارز حوزه علمیه خواهران قبل از انقلاب حافظ کل قرآن و از خانواده‌های ساده و اصیل مشهدی می‌باشند در سال 1359 ازدواج ما شکل گرفت.

خداوند از عنایت‌های تو و توجهات خاصه حاصل زندگی 40 ساله ما هفت اولاد چهار دختر که در مدارج علمی حوزه‌های علمیه خواهران قم و دانشگاه امام صادق و مدرس حوزه علمیه خواهران شیراز، قم در استادی علم اصول و فقه تفسیر قرآن و حافظ کل، دکتری فلسفه اسلامی با شهریه ماهانه هفتصد هزار تومان و سه فرزند پسر دو تا طلبه در قم با شهریه ماهی سیصد هزار تومان و یکی پاسدار انقلاب، چهار داماد طلبه سید، سادات و سه عروس سیده و طلبه و 15 نوه از اولاد زهرا سلام‌الله‌علیها، از برکات عظیم به این بنده حقیرت بوده و همه خانواده در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی و بصیرت به راه و بدون طلبی از ملت زندگی می‌کنند.

فامیل‌های دور و نزدیکی به ما عنایت فرمودی که همگی ایرانی‌های اصیل، متدین وفادار به اسلام انقلاب  ایران عزیز بوده در کل فامیل‌های وابسته به این حقیر دشمنی با انقلاب، فساد، غارت‌گری، فتنه و فتنه‌گری دیده نشده.

خداوندا تو را به تمام آنچه عطا نمودی از خیرات و برکات انقلاب اسلامی و آنچه را که از این حقیر و خانواده ما دور نمودی از دشمنی با انقلاب و امام و شهدا شکر گذارم و بر سر عهد و پیمانم تا آخرین نفس و سنگر و قطره خون دست از این سبک زندگی به توفیقات تو و دعا خیر اولیاء نخواهم کشد و لحظه‌ای از راه رفته پشیمان نیستم و به توفیق الهی یا از رکاب همراهی ولی‌ امر مسلمین حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای نخواهم کشید و به ازای آن طلب مزد، شأن و درجه و جایگاهی از ملت و نظام نداشته و ندارم و آنچه را نوشتم به این سه دلیل و احساس تکلیف بود.

1 - به رأی مردم شریف مشهد مقدس و کلات احترام گذاشته و از حق آن رأی دفاع کرده باشم.

2 - دفاع از جایگاه حقوقی یک نماینده مجلس شورای اسلامی

 -3 دفاع از والدین برادران ـ خواهران ـ فرزندان، فامیل‌های نزدیک و دور بنده که به ظلم یک قلم به مزدی که در توئیت‌های خود اصالت آنها برای انتقام‌گیری شبکه معاند انقلاب زیر سوال برده است می‌‌باشد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2067

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.