کریمی قدوسی با اشاره به تحریم مقامات کشورمان؛

کف‌گیر آمریکایی‌ها به ته‌دیگ خورده است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / سه شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تحریم های ایالات متحده علیه مقامات جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که کف‌گیر آمریکایی ها به ته‌دیگ خورده است.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  در رابطه با طرح جدیدترین تحریم های آمریکایی ها علیه مقامات جمهوری اسلامی ایران، گفت: همه دنیا متوجه شده اند تحریم اشخاص آن هم افرادی که دارایی خاصی ندارند اثرگذاری نخواهد داشت و نشان می دهد که کف‌گیر آمریکایی ها به ته‌دیگ خورده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این بین باید اذعان کرد پس از سرنگونی پهپاد پیشرفته جاسوسی، آمریکایی ها با طرح چنین تحریمی سند خوبی از خودشان بر جای گذاشتند.

وی ادامه داد: شب گذشته در پیام توئیتری خطاب به وزیر امور خارجه نوشتم که الان وقت پیدا شدن جان کری است تا اسمتان را از لیست تحریم ها بیرون بیاورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: اقدام تحریمی اخیر آمریکا موجب می شود مواضع برخی از مسئولان روز به روز با مواضع جریان انقلابی نزدیک تر شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس مشاهده می شود افرادی که خواهان مذاکره با کدخدا بودند، امروزه موضع ضداستکباری می گیرند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت  ، آمریکا امروز باز هم ایران را هدف تحریم‌های خود قرار داد. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تحریم‌های جدید علیه ایران را امضا کرد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2023

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.