نماینده مجلس:

عزت ایران اسلامی مرهون خون پاک شهداست

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / شنبه ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: عزت ایران اسلامی مرهون خون پاک شهداست که در دفاع از کیان اسلامی از تمام هستی خود گذشتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ، جواد کریمی قدوسی امروز در همایش گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر دررشتخوار افزود: نماد مقاومت و ایستادگی رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی برگرفته از فرهنگ عاشوراست که در طول تاریخ هرگز فراموش نخواهد شد.

وی گفت: در شرایط حساس فعلی می‌توان با تبعیت از فرامین رهبری و اتحاد و همدلی، توطئه‌های مختلف دشمنان را شکست داد و از این گردنه سخت نیز با موفقیت عبور نمود همانگونه که رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس این چنین عمل کردند.

وی افزود: رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با توکل به قدرت خداوند متعال، اتحاد و همدلی و پیروی از فرامین رهبری در برابر دشمن متجاوز بعثی ایستادگی کردند تا به پیروزی رسیدند و اگر دل‌های سربازان اسلام سرشار از عشق به خدا نبود، پیروزی میسر نمی‌شد.

این نماینده مجلس با اشاره به اعمال فشار و تحریم‌های جدید دشمنان علیه ایران گفت: برای پیروزی در میدان نبرد با دشمنان باید متحد باشیم و منسجم عمل کنیم.

رشتخوار با ۶۵ هزار نفر جمعیت در ۲۰۵ کیلومتری مشهد واقع است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2007

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.