در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:

رئیس‌جمهور برای اظهارات خود از مردم عذرخواهی کند

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / شنبه ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد و کلات گفت: آقای روحانی به طور کلی صدق حدیث ندارد و به مردم راست نمی گوید.

جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اظهارات اخیر روحانی مبنی بر اینکه رئیس جمهور در مسائلی نظیر سیاست خارجی، فرهنگ و فضای مجازی اختیارات لازم را نداشته است، اظهار داشت: آقای روحانی به طور کلی صدق حدیث ندارد و به مردم راست نمی گوید.

وی ادامه داد: روحانی فرد تازه به دوران رسیده ای نیست، وی چهل سال است که در نظام جمهوری اسلامی از سمت ها و جایگاه های بالایی برخوردار بوده است. چند دوره دبیری شورای عالی امنیت ملی را برعهده داشته و چند دوره رئیس کمیسیون امنیت ملی بوده بنابراین فردی که در این جایگاه ها قرار داشته نمی تواند نسبت به ساختار نظام اسلامی بی اطلاع باشد.

کریمی قدوسی تصریح کرد: آقای روحانی در چنین شرایطی و با علم به این اطلاعات و شناخت از جزئیات نظام و سیاست های موجود خود را کاندید کرده است برای سالیان دراز به خارج از کشور نرفته که تازه آمده باشد و از شرایط حاکم بر کشور بی اطلاع باشد.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه تمامی شعارهای رئیس جمهور به ویژه شعارهای مبنی بر حل مشکلات اقتصادی و معیشتی از طریق مذاکرات با شکست مواجه شده است، یادآور شد: آقای روحانی با مطرح کردن چنین صحبت هایی به دنبال فرافکنی است و برای فرار از پاسخگویی چنین شبهه هایی ایجاد می کند.

وی تصریح کرد: دولت لایحه بودجه را به مجلس می آورد و مجلس قانون بودجه را تصویب می کند. هر گونه اقدام فرهنگی، سیاست خارجی، سیاست داخلی و ... ردیف بودجه داشته و در اختیار دولت است. هیچ یک از این اقدامات بدون پشتوانه بودجه عملیاتی نمی شود پس چگونه دولت می گوید اختیار این موارد از عهده من خارج است.

کریمی قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: بودجه، درآمد و هزینه‌کرد همه اینها دست دولت است بنابراین گفته آقای روحانی صادق نیست و باید به دلیل اظهارات خود از مردم عذرخواهی کند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=2005

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.