کریمی قدوسی خطاب به رییس جمهور آمریکا:

از امروز آماده استقبال از تابوت های تروریست های آمریکا در فرودگاه واشنگتن باشید

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: آقای ترامپ از امروز در فرودگاه واشنگتن یک اتاق برای خود نگه دارید و آماده استقبال از تابوت های تروریست های آمریکایی باشید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، «جواد کریمی قدوسی» در ادامه جلسه علنی امروز سه شنبه 20 فروردین ضمن محکوم کردن اقدام دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی گفت: امام فرمودند اگر سپاه نبود کشور نیز نبود و در جای دیگر تاکید کردند که افتخارم این است که یک بسیجی هستم، امسال که به نام سال رونق تولید است بهتر است با راه جدیدی که برای مبارزه با آمریکا در کشور به وجود آمده است تمام گره های تولید را با دستان انقلابی نمایندگان و خدمتگزاران ملت باز کنیم و راه تولید و رونق آن را هموار کنیم.

 

این عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ملت ایران مفتخر است که اقتدار حسینی خود را امروز از لسان و گفتار و کردار نمایندگان در خانه ملت و دولت و قوه قضاییه بشنود، همه مجموعه های نظام خادم ملت حسینی هستند و با اقتدار و شهامت سیلی محکمی را بر گوش آمریکا می نوازند.

 

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران بعد از تاسیس و در دوران جنگ تحمیلی صد هزار جوان را استخدام کرد که بعد از جنگ 26 هزار نفر از این نیروها شهید، بالغ بر 30 هزار نفر جانباز شدند و در طول 40 سال انقلاب اسلامی 17 هزار شهید ترور تقدیم انقلاب کرد.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهاد پر ثمر و درخت پر ثمر انقلاب اسلامی است، گفت: آقای ترامپ در روز سیدالشهدا سپاهی را که مفتخر است خود را آماده جانبازی برای ملت کند را تروریست می خواند، آن فرمانده سپاهی که کابوس ژنرال های آمریکاست یعنی سردار سلیمانی امروز در خیابان ها و کوچه های اهواز و خرمشهر لباس اش در گل است و مدافعان حرم را به کمک مردم خوزستان می طلبد.

 

وی ادامه داد: آن فرمانده سپاه غیور نیروی زمینی و نیروی مقاومت بسیج که کابوس تروریست هاست در حال خدمت به مردم است، روزی اگر لباس سپاه را می چلاندند از آن خون می ریخت اما امروز از این لباس گل و خاک خدمت می ریزد، کدام ارتش با این نجابت و صلابت خم می شود که زن گرفتار در سیلاب را نجات دهد، کجا پیدا می کنید امیر و افسری همانند سلیمانی و جعفری را که به مردم خوزستان بگوید ما کیسه شن می شویم و نمی گذاریم به شما ضربه بخورد؟

 

وی گفت: امروز همه در مجلس از رییس مجلس که یک سپاهی پیشکسوت است تا نمایندگان ملت اعلام می کنند که حافظ و حامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند و پیام شان به سیدحسن نصرالله این است که کار را تمام کنید، پیام شان به مردم یمن این است که در کنار آنها می ایستند تا حرمین شریفین را آزاد کنند، پیام شان به مردم فلسطین این است که آنها را کمک می کنند که صهیونیست ها را به درک واصل کند.

 

کریمی قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: آقای ترامپ امروز در فرودگاه واشنگتن یک اتاق برای خود نگه دارید و از امروز آماده استقبال از تابوت های تروریست های آمریکایی باشید.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1985

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.