کریمی قدوسی با انتقاد از سکوت رسانه های غربی در برابر فاجعه مسجد نور نیوزیلند؛

رفتار رسانه های اروپایی ناشی از مواضع دولتمردان شان در رابطه با تروریسم است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / شنبه ۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گروه های تکفیری با پشتوانه اروپایی ها منجر به قتل عام در کشورهای اسلامی شده اند، رسانه های غربی انعکاس دهنده نظرات نظام سرمایه داری حاکم بر اروپا هستند.

جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به برخورد چندگانه رسانه های غربی در رابطه با قتل عام مسلمانان در نیوزیلند اشاره کرد و گفت: رفتار رسانه های اروپایی در قبال فاجعه قتل عام مسلمانان مظلومی که در نماز جمعه به شهادت رسیدند،ناشی از مواضع سران اتحادیه اروپا در رابطه با تروریسم است.

گروه های تکفیری با پشتوانه اروپایی ها منجر به قتل عام در کشورهای اسلامی شده اند

وی در ادامه افزود: رسانه های غربی انعکاس دهنده نظرات نظام سرمایه داری حاکم بر اروپا هستند که بیش از 5 ماه رفتار نامناسبی با معترضان در فرانسه که علیه نظام سرمایه داری دست به اعتراض زده اند،داشته اند.

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: گروه های تکفیری به ویژه داعش با پشتوانه اروپایی ها منجر به ایجاد حوادث و قتل عام در کشورهای اسلامی شده اند.

محکوم کردن فاجعه قتل و عام مسجد نور نیوزیلند و همدردی با مسلمانان توسط نخست وزیر

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از موضع نخست وزیر نیوزیلند در رابطه با قتل عام مسلمان توسط یک فرد نژاد پرست اشاره و تاکید کرد: مواضع نخست وزیر نیوزیلند در همدردی با مسلمانان این کشور و محکوم کردن این فاجعه ارزنده بود.

کریمی قدوسی اظهار کرد: در چند سال اخیر در کشورهای اروپایی شاهد بوجود آوردن چنین حوادثی بودیم و قطعا ایجاد چنین حادثه هایی سبب انسجام مردم متعهد و معتقد اروپا به ارزش های انسانی و همدردی آن ها با مسلمانان می شود.

وی تصریح کرد: رسانه های غربی و همچنین سران مدعی حقوق بشرقطعا در دادگاه تاریخ  نسبت به مواضع چندگانه خود در قبال با اینچنین جنایاتی محاکمه می شوند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1971

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.