پاسخ به یک تحریف:

شرح گزارش‌های رسمی سازمان اطلاعات سپاه در کمیسیون‌های مجلس در حوزه نفوذ

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب قانون گذاری / سه شنبه ۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

هیچ نماینده‌ای مدعی ارتباط مستقیم MI6 سرویس امنیتی اطلاعاتی انگلستان با رییس جمهور آقای روحانی نبوده، ما نیز با سخنگوی سپاه در این مورد هم نظر بوده و ارتباط مستقیم سرویس‌های جاسوسی با رئیس جمهور را قویا کذیب میکنیم. تحریف حق و جعل باطل همیشه در اولویت رسانه های زرد و زنجیره‌ای بوده است.

در مجلس نهم گزارش مفصلی از پروژه نفوذ توسط جاسوس زبده سازمان سیاه بنام جیسون رضائیان تشریح شد، در این گزارش بخشی از اعتراف جیسون رضائیان که می‌گوید با اوباما شش ماه یکبار ملاقات می‌کردم و گزارش کارم را به او می‌دادم؛ آمده است.

جیسون رضائیان در اعتراف می‌گوید انقدر به رئیس جمهور ایران نزدیک شده‌ام که طعم  آدامس ایشان را هم می‌دانم.
زمانی که جیسون رضائیان با حکم قضایی دستگیر می‌شود، به عنوان خبرنگاه روزنامه واشنگتن پست مجوز فعالیت داشته است

جناب آقای روحانی نامه‌ای اعتراض‌آمیز به مقام عالی رتبه می‌نویسد که چرا سپاه یک خبرنگار آمریکایی را بعنوان جاسوس دستگیر کرده‌‌است.

سازمان اطلاعات سپاه به کمیسیون امنیت ملی گزارش مفصلی می‌دهد و تاکید هم می‌شود که به اطلاع عموم رسانده شود، متاسفانه کسی از همکاران مصاحبه‌ای در این رابطه نمی‌کند، لذا بنده  برای انجام این وظیفه مصاحبه‌ی مفصلی با خبرگزاری فارس نمودم، ولی متاسفانه دولت از مصاحبه‌ی بنده شکایت نمود ولی هیئت نظارت این شکایت را رد نمود.


در هیئت نظارت نمایندگان شکایت دولت واصل شد و هیئت تصویب کرد آقای کریمی قدوسی توضیح بدهد؛ سیر دادرسی قریب به یکسال طول کشید و در نهایت دادگاه ویژه کارکنان حکم صادر نمود و دفاع را پذیرفت و پرونده بسته شد
 

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1963

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.