در خوزستان مطرح شد؛

گام دوم انقلاب رسالت جهانی دارد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / دوشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: گام دوم انقلاب رسالت جهانی دارد و نسل دوم باید در این گام مواظب تیم ذخیره شده در غرب هم باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شوش، جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه در نشست موضوعی چهل سالگی انقلاب که در سالن امور تربیتی شهر شوش برگزار شد اظهار داشت: راهپیمایی باشکوه 22 بهمن سیلی محکمی به گوش غرب‌گرا و دشمنان جمهوری اسلامی ایران بود.

وی گفت: این راهپیمایی با شکوه در حالی صورت گرفت که بیشتر مردم از مشکلات اقتصادی معیشتی گلایه داشتند اما مردم حساب این مسائل و مشکلات را از ذات انقلاب و هستی آن که متعلق به اسلام ناب است جدا می‌دانند.

نماینده مردم مشهد افزود: چند ماه پیش دشمنان جمهوری اسلامی ایران سعی کردند در اکثر شهر‌های ایران بحران آفرینی کنند و این پیام را به جهان مخابره کنند که ملت ایران از انقلابشان خسته شدند تا با چنین تبلیغاتی راه ملت را از انقلاب جدا کنند. اما مردم با حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به دشمنانشان این نظام زدند.

وی بیان‌کرد: در گام اول انقلاب 230 هزار شهید تقدیم انقلاب شد. گام دوم انقلاب رسالت جهانی دارد و نسل دوم باید در این گام مواظب تیم ذخیره شده در غرب هم باشند.

کریمی قدوسی تصریح کرد: باید از تجربه‌های گام اول انقلاب برای موفقیت در گام دوم استفاده شود. نسل جدید تجربه 40 سال از انقلاب و تاریخ آن را در پیش رو دارد که مبادا خطاهای گذشته در آینده هم تکرار شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی به طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمن اشاره کرد و افزود: کمبود‌ها، تحریم‌ها، اعتصابات، جنگ داخلی، درگیری خیابانی، ترور و سقوط ارزش پول ملی از پروژه‌های آمریکا برای تخریب ایران بود اگر چه برخی از این نمونه‌ها را در کشور مشاهده کردیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دشمن به صورت مداوم در فضای مجازی در حال القا کردن این موضوع بود که در ایران ناامنی وجود دارد و می خواستند با توهمات خود در منطقه‌ای از ایران مثل جنوب یا نقطه‌ای دیگر از کشور منطقه حائلی ایجاد کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1951

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.