کریمی قدوسی در گفتگو با قدس آنلاین:

رئیس جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی متهم به پولشویی است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / یکشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: جناح بازی های سیاسی باعث انتصاب مزروعی به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی شد.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار داشت: علی رغم مخالفت تعداد زیادی از نمایندگان مجلس استان خراسان رضوی در زمان انتصاب مزروعی به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و حتی نامه ای که استاندار وقت علیرضا رشیدیان مبنی بر عدم صلاحیت وی به دولت اعلام کرده بود اما لج بازی و جناح بازی های سیاسی باعث شد که دولت وی را به این سمت انتصاب کند .
وی با بیان اینکه مزروعی  قبل از دستگیری خود در دیداری در تهران با یکی از مسئولینی که جدیدا در استان خراسان رضوی پست گرفته است اذعان داشته بود که ارتباطات خوبی در استان دارد و می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند ، تصریح کرد: مزروعی متهم به بیش از ۵۰۰میلیارد تومان پولشویی و موارد دیگری همچون زمین خواری و فساد است . از طرفی وی در مورد موضوعاتی نظیر کالاهای اساسی نظیر وضعیت گوشت نیز در استان مقصر است و کوتاهی وی در مدیریت گوشت استان بسیار مشهود بود.
کریمی قدوسی به قدس آنلاین گفت: زیرا طی هفته‌های اخیر کارشناسان مختلف به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی گزارش ارائه کردند که به همراه مسئولانی از دامپزشکی، جهاد کشاورزی، دستگاه‌های قضایی و اطلاعاتی استان خراسان رضوی از هرات افغانستان بازدید داشته‌اند و اعلام کردند کشتارگاه مدرنی در آنجا وجود دارد که از نظر رعایت بهداشت و کیفیت در سطح بالایی است و نوع گوشت را نیز در این کشتارگاه مشاهده کرده‌اند.
 وی ادامه داد: بر اساس گزارش دریافتی پس از بازدید از کشتارگاه هرات مسئولین اعلام کردند که آنها هر روز گوشت گرم را با قیمت هر کیلوگرم ۲۷ هزار تومان به هر میزانی که درخواست کنیم در شهر مشهد تحویل می‌دهند.
کریمی قدوسی اظهار داشت: از طرفی حتی خود وزیر جهاد کشاورزی نیز بر اساس گزار ش تفریغ بودجه سال ۹۶ در ذخیره بندی کالاهای اساسی در سال گذشته کوتاهی کرده است که باید در این زمینه پاسخگوی مردم باشند زیرا یکی از وظایف دولت به‌عنوان حاکمیت تنظیم بازار است.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1944

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.