۴۰سالگی انقلاب:

کسب استقلال مهمترین دستاورد انقلاب

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / سه شنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از ۴۰ سال ، امنیت ملی ایران در تراز بالایی قرار دارد همچنین وحدت بین مردم در بهترین شرایط قرار دارد و ثروت ملت ایران نیز بی حد و حساب است.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به اینکه مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی که اوج پیروزی انقلاب نیز به این دستاورد برمی‌گشت، کسب استقلال کشور است گفت: این دستاورد در اوج پیروزی انقلاب بدست آمده و کسب استقلال یک کشور، ملت و خانواده است که می‌تواند منشاء تمام فضیلت‌ها باشد و از دست رفتن آن نیز منشاء تمام روسیاهی‌ها و بدبختی‌ها است.

تمام محاسن و برکاتی که در این 40 سال بدست آمده برای کسب استقلال بوده که در ازای آن شهدای بسیاری تقدیم شده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: این انقلاب 40 سال، نه در شرایط عادی بلکه زیر بارانی از موشک، خمپاره، ترور، فتنه و تهاجم فرهنگی و ... حفظ شده است و با تمام این مسائل و مشکلات می‌خواستند که این استقلال را از ملت ایران بگیرند. ریشه تمام محاسن و برکاتی که در این 40 سال بدست آمده برای کسب استقلال بوده که در ازای آن شهدای بسیاری نیز تقدیم شده است.

وی ادامه داد: دستاورد دیگر این است که در جهان امروز که گرفتاری بشر، نداشتن رهبران و مدیران صالح است، در بستر حاکمیت انقلاب اسلامی، مقامات و مسئولینی پرورش یافته‌اند که مثل خورشید در دنیا می‌درخشند که در راس آن حضرت امام خمینی و سپس شهیدان بهشتی، باهنر، رجایی و فرماندهان عالی و همچنین بسیاری از مدیرانی که خود را وقف مردم کرده‌اند آمدند و به فکر جمع‌آوری مال و ثروت نبودند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشترین تهاجم دشمن روی این است که در ذهن مردم این موضوع را القا کند که مسئولان همه دزد هستند. اگرچه افرادی هستند که پای خود را کج گذاشته‌اند و دچار فساد شده‌اند اما کتاب درس انقلاب در حوزه مقامات و مسئولان بسیار زیاد برجسته است و حقیقتا یک گنجینه‌ای است و این افراد نیز برای خود شانی قائل نیستند بلکه اینها همه از اسلام است.

زیر ساخت‌های کافی بعد از انقلاب ایجاد شده است

وی اظهار داشت: اگر کسی در چنین نظامی خود را وقف مردم کند و صادقانه تمام هم و غم خود را بگذارد اینگونه عزیز می‌شود بنابراین در یک جمله باید گفت که دستاورد بزرگ انقلاب در حوزه خدمات این است که زمانی که انقلاب پیروز شد جمعیت کشور با 36 میلیون نفر، زیر ساخت کافی نداشت اما اکنون با 82 میلیون نفر ضمن کسب کسری تامین منابع، دارای زیرساخت، دانشگاه، بهداشت، جاده، امنیت، اشتغال و تولید است و باز هم این دستاوردها در شرایط عادی نبوده است.

کریمی قدوسی تصریح کرد: ارزش این دستاوردها در مقایسه با دستاوردهای دیگر که در شرایط آرام ایجاد شده و همه دستگاهها با یکدیگر تعامل داشتند بسیار متفاوت است چراکه اکنون با وجود تحریم‌ها و فشارها به موفقیت رسیده‌ایم بنابراین باید به ملت ایران تبریک گفت.

نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه بعد از 40 سال امنیت ملی ایران در تراز بالایی قرار دارد افزود: وحدت بین مردم در بهترین شرایط قرار دارد و ثروت ملت ایران نیز بی‌حد و حساب است، تولید علم و دانش به رتبه‌های بلندی در سطح دنیا می‌رسد و زیرساخت‌های خوبی فراهم شده  است.

مشکلاتی که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند موقت است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این مشکلاتی که مردم در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، موقت و گذراست و به زودی به مرحله خوبی از ثبات خواهیم رسید و دوران شکوفایی واقعی خود را نشان می‌دهد. در حوزه منطقه نیز باید از دشمن پرسید که ایران در چه موقعیتی قرار دارد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1931

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.