نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر؛

نظر نمایندگان استان در خصوص رزم حسینی مثبت است/دولت مشورت نگرفت

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب اخبار حوزه انتخابیه / چهارشنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: نظر نمایندگان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با وجود عدم مشورت دولت در خصوص انتخاب رزم حسینی به عنوان استاندار مثبت است.

کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگارمهر در خصوص انتصاب رزم حسینی به عنوان استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: هیئت دولت در خصوص انتخاب استاندار خراسان رضوی هیچ مشورت یا نظرخواهی از نمایندگان این استان نداشته است و ما تنها از وزیر کشور شنیدیم که آقای رزم حسینی برای این سمت انتخاب شده است.

وی افزود: البته نمایندگان خراسان رضوی نیز نگاه مثبتی نسبت به آقای رزم حسینی دارند و امیدوارم در فعالیت خود موفق باشد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طی چند ماه گذشته به دلیل اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان تعداد زیادی از استانداران کنار رفتند و گزینه هایی برای خراسان رضوی مدنظر دولت قرار گرفت که باید با چهره حاکمیتی در مشهد مغایر نمی بود و سرانجام دولت تصمیم به انتخاب آقای رزم حسینی گرفت.

کریمی قدوسی تاکید کرد: من از نمایندگان کرمان در خصوص عملکرد آقای رزم حسینی سوال کردم که تقریبا همه آنها از عملکرد وی در حوزه ایجاد اشتغال  وتولید و سرمایه گذاری راضی بودند.

وی گفت: همچنین نمایندگان کرمان عنوان کردند رزم حسینی به دنبال موضوعات سیاسی و جناحی نیست و تمرکزش بر موضوعات تولید و اشتغال است و در این زمینه نیز تجربه هایی دارد.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1921

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.