کریمی قدوسی در گفتگو با «دانشجو»:

تنها شنونده صحبت‌های برجامی رئیس جمهور، خودش است/ حتی ظریف هم در این موضوع با روحانی اختلاف دارد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / چهارشنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: تنها شنونده این صحبت‌ها شخص آقای روحانی است، تنها فردی هم که از این ادبیات لذت می‌برد خودش است.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اظهارات رئیس جمهور مبنی براینکه برجام فقط یکی از خیرات دولت بود و این حسنه پایانی ندارد، اظهار داشت: تنها شنونده این صحبت ها شخص آقای روحانی است، تنها فردی هم که از این ادبیات لذت می برد خودش است. آقای روحانی از صحبت های خود کیف می کند و برای خودش دست می زند!
وی در ادامه افزود: رئیس جمهور در حالی امروز این صحبت ها را مطرح می کند که حتی آقای ظریف هم با آقای روحانی بر سر این موضوع اختلاف دارد.

کریمی قدوسی تصریح کرد: زمانی که از وزیر خارجه اسبق آلمان که اخیرا به تهران آمده بود می پرسند چرا پس از گذشت 8 ماه از وعده های اروپا زمانی که ایران قصد داشت پس از خروج آمریکا از برجام، از این توافقنامه خارج شود اما گفتگوی تلفنی مرکل و مکرون با روحانی که وعده دادند اگر ایران در برجام بماند مشکلات را حل میکنند به هیچ یک از وعده های خود عمل نمی کند، پاسخ می دهد که چگونه قول های اروپا را باور کردید؟! اروپایی ها با کارت ایران و برجام برای ارتقای جایگاه خود در برابر آمریکا بازی می کنند و می خواهند موقعیت سیاسی خودشان را تثبیت کنند وگرنه به دنبال این نیستند که مشکلات شما را حل کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: عملا هم سیستم به گونه ای است که هیچ نتیجه ای نگرفتند و نخواهند هم گرفت!

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1920

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.