آیت الله فلاحتی در دیدار با نماینده مردم مشهد در مجلس:

مجلس در تراز نظام اسلامی مقتدرانه در مقابل زورگویان می ایستد

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب از نگاه دیگران / دوشنبه ۳ دی ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید براینکه در نظام حکومت دینی نباید خط قرمزها شکسته شود، اظهار کرد: مجلسی می خواهیم که مقتدرانه در مقابل زورگویان بایستد و این مجلس در تراز نظام اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قانونگذاری یکی از وظایف موکلان مردم در مجلس است.

وی، نظارت را از جمله وظایف نمایندگان مردم در مجلس برشمرد و افزود: نماینده باید مطالبه گر موکلان خود باشد اما نکته موهومی که برخی ایجاد کردند این است که نماینده مجلس در عزل و نصب ها دخالت می کند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه تلاش کردند تفکر لیبرال منشانه را پس از دوران دفاع مقدس در کشور حاکم کنند، خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری در بخش فرهنگی و تولید نسل در جامعه مغفول مانده است.

جلوگیری از ولنگاری و بی بندوباری در جامعه

آیت الله فلاحتی بر جلوگیری از ولنگاری و بی بندوباری در جامعه تاکید کرد و گفت: برخی از افراد نسبت به خون شهدا و آرمان های نظام بی توجه هستند. وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی براینکه از بعضی از مصوبات مجلس بوی فرهنگ غربی می آید، بیان کرد: مدت چهار سال وقت دولت روی برجام مصرف شد، اکنون این توافقنامه به نقطه صفر رسیده و تحریم ها برگشته است. نماینده ولی فقیه در گیلان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را اهل نماز و دین دانست و تصریح کرد: مجلس ایران قابل مقایسه با مجالس دیگر کشورها نیست و افراد صالحی در آن حضور دارند اما در بعضی از مواقع برخی در مسیر و دلداده به نظام نیستند.

نیروهای ارزشی و انقلابی باید در تمام عرصه ها حضور میدانی داشته باشند

آیت الله فلاحتی با تاکید براینکه در نظام حکومت دینی نباید خط قرمزها شکسته شود، اظهار کرد: مجلسی می خواهیم که مقتدرانه در مقابل زورگویان بایستند و این مجلس در تراز نظام اسلامی است. وی، جامعه مطالبه گر را پویا توصیف کرد و افزود: نیروهای ارزشی و انقلابی باید در تمام عرصه ها حضور میدانی داشته باشند تا بتوانند احقاق حق کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1911

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.