کریمی قدوسی در واکنش به حمایت از رفتار نماینده سراوان؛

چند دقیقه یکی از اصلاح طلبان را دیر راه دادند کشور را روی سرش گذاشته!/ بخاطر رفتار درازهی عذرخواهی می‌کنم

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب رسانه ها / چهارشنبه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مردم مشهد گفت: یک نفر از اعضای شورای مرکزی اصلاح طلبان رفته جایی و چند دقیقه دیر راهش دادند، کشور را روی سرش گذاشته است.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به واکنش محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان دربرابر رفتار یکی از کارمندان اداره گمرک، اظهار داشت: بنده بسیار متاسفم و از مردم به خاطر فحش و ناسزایی که همکار ما داشته است، عذرخواهی می کنم.

وی افزود: قبل از تشکیل جلسه علنی امروز ، فضای جلسه فوق العاده متشنج بود به نحوی که بنده که سه دوره در مجلس حضور دارم تا پیش از این ندیده بودم که مجلس تا این اندازه برافروخته و متشنج باشد.

وی افزود: آقایان برای این اتفاق پای وزیر اقتصاد را به مجلس کشاندند و برخودرهای تند و خشنی را برای انچه که به زعم خودشان توهین علیه مجلس تلقی می شد انجام دادند. زمانی هم که آقای رئیس از آقای درازهی درخواست کرد که ماجرا را توضیح دهد وی جو جلسه را هیجانی کرد و گفت حاضر هستم همه چیز را به گردن بگیرم اما وزیر باید استیضاح شود.

کریمی قدوسی تصریح کرد: بنده با برخی از این افراد صحبت کردم و گفتم اگر این مقدار غیرتی که امروز و برای آبروی خودتان نشان دادید در زمان فتنه 88 برای آبروی نظام خرج کرده بودید آن فتنه 8 ماه طول نمی کشید.چطور آنجا که نظام به خطر افتاد سکوت کردید اما امروز به دلیل برخوردی که با آقای درازهی که عضو شورای مرکزی فراکسیون امید است صورت گرفته چنین جوری را به پا می کنید؟!
نماینده مردم مشهد و کلات با بیان اینکه لیست امید پرچم تطهیر فتنه و حمایت از سران فتنه را بلند کرده است، یادآور شد: چراامروز تا این اندازه برآشفته شدیده اید؟ چگونه احساس کردید با توهین به یک نماینده، نظام در معرض سقوط قر ار گرفته و حاضر هستید جانتان را هم بدهید که به خاطر این رفتار به تعبیر خودتان نظام سقوط نکند. آن هم نماینده ای که فحش داده و توهین کرده است؟!
کریمی قدوسی با تاکید براینکه رفتار درازهی در شان نماینده مجلس نبود، افزود: فوقش زمان ملاقات طولانی شده بود وی مینشست و با آرامش درخواست هماهنگی می کرد. بنده بارها برای شکایت های دولت احضار شده ام خدا شاهد است هربار مرخصی گرفته ام، سوار مترو شدم، دم درب موبایل و دیگر وسایلم را تحویل داده ام. در صف در کنار متهم های دیگر منتظر مانده ام تا نوبتم شود. ذره ای هم ناراحت نشدم.

وی ادامه داد: چرا احساس می کنید راس نظام هستید؟! رهبر معظم انقلاب فرمودند مجلس در راس نظام است، نه نماینده مجلس. مجلس یعنی سوگند شرعی به قرآن، یعنی قانون اساسی، یعنی شرع مقدس، یعنی 300 هزار شهید، یعنی شهید مدرس، یعنی مردم، یعنی استقلال، یعنی مقابله با دشمن. مجلس این است نه امثال کریمی قدوسی و درازهی!

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: امروز آقایان آنقدر فضا را متسنج کردند که با جمع شدن به دور وزیر نزدیک بود وی را از بالا به پایین پرتاب کنند و حتی از او خواستند که استعفا دهد! برای چه؟ حتی آقای لاریجانی جلسه را به نحوی مدیریت کرد که به نفع یک نماینده تمام شود و از سوی دیگر آقای پزشکیان را مامور پیگیری این موضوع کرد.
کریمی قدوسی تاکید کرد: برخی چندماه پیش نطق هایی کردند که ضدانقلابی ترین نطق بود حتی به قول یکی از آنها اگر به راس منافقین وقت بدهید روی صندلی مجلس بنشیند بهتر از این ها حرف نمی زند و عمل نمی کند. نکته عجیب آنکه بعد از این نطق مورد تشویق قرار گرفتند. آیا این توهین به نظام و رهبری نیست؟
وی خاطرنشان کرد: حالا یک نفر از اعضای شورای مرکزی اصلاح طلبان رفته جایی و چند دقیقه دیر راهش دادند، کشور را روی سرش گذاشته! مردم دارند نمایندگان را میشناسند و قطعا به آن طریقی که قانون به آنها اجازه داده به حسابشان می رسند اولا بسیاری از آنها برای دوره بعد تایید صلاحیت نمی شوند و اگر هم تایید هم بشوند مردم به انها رای نمی دهند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1909

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.