کریمی قدوسی:

هدف دشمن ضربه به اقتصاد کشور برای ناراضی کردن مردم است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / سه شنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه به اقتصاد کشور، هدف از تحریم ها و قشارهای اقتصادی را ناراضی کردن مردم و دور کردن آن ها از انقلاب دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، جواد کریمی قدوسی در مراسم بزرگداشت هفته بسیج که در مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد، اظهار داشت: برخی از افراد در زمان امام خمینی (ره) با ایشان بودند اما پس از رحلت امام در برابر مقام معظم رهبری ایستادند.

وی با اشاره به فتنه 88 و اقدامات سران فتنه برای مقابله با انقلاب اسلامی افزود: باندهای قدرت و ثروت، احزاب مشارکت و کارگزاران سازندگی و سازمان مجاهدین، مجمع روحانیون مبارز و مجمع مدرسین در فتنه 88 عملکرد سیاهی داشتند، این جریانات ضربات سختی به انقلاب اسلامی زدند که بسیار پرهزینه بود و اوج آن فتنه 88 است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جریان داخلی طرفدار سازش با آمریکا سال 88 با جریان استکبار و انگلیس و فرانسه و آمریکا و ضد انقلاب با هم بودند و به این نتیجه رسیدند که راه ضربه به ایران به وسیله انتخابات است.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: دشمن در سالهای اخیر وارد انتخابات شده است و به حمایت از افراد می پردازد و در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته در سفارت های اروپایی حضور پیدا کرد که این امر اهمیت هوشیاری جامعه را دو چندان می کند.

وی گفت: هدف برخی مسؤولان بازگشت حاکمیت اشرافی‌گری، تبدیل نظام اسلامی به سلطنت و جمع آوری مال و ثروت بی حد، اداره کردن نظام اسلامی به پذیرش استانداردهای بین المللی و  سیستم  نظام سرمایه داری مانند CFT است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ناامیدی مردم از نظام اسلامی یک روزه ایجاد نمی شود، برخی در داخل تلاش می کنند به اقتصاد کشور ضربه بزنند و وضع اقتصادی مردم تضعیف شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: مقام معظم رهبری در دیدار 100 هزار نفر از بسیجیان کشور فرمودند اشخاصی در حال انجام بزرگترین خیانت ها در کشور هستند و این گونه وانمود می کنند که کشور به بن بست رسیده و راهی جز زانو زدن در برابر دشمن وجود ندارد اما تا رمق دارم نمی گذارم این اتفاق بیفتد، نباید اجازه داده شود عده ای اهداف شوم خود را در کشور پیاده کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1884

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.