نماینده مردم مشهد در مجلس:

موضع‌گیری اخیر آیت‌الله یزدی عمیق و خیرخواهانه بود

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب دیدگاه ها / پنجشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

جواد کریمی قدوسی در مشهدمقدس با اشاره به نامه‌نگاری اخیر آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی اظهار داشت: ستون پنجم دشمن همیشه عملیات روانی رسانه‌ها است و در این مقطع از تاریخ انقلاب و به‌ویژه از سال 88 به بعد، روز به روز این ستون تقویت شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اینها به‌دنبال عملیات روانی هستند و تا یک حرکت انقلابی صورت می‌گیرد با برچسب تهمت و افراطی آن را متهم می‌کنند اما زمانی که پروژه‌ای در راستای اهدافشان باشد به تمجید از آن می‌پردازند.

کریمی قدوسی افزود: آیت الله یزدی مجتهد جامع الشرایطی است که از شاگردان امام است و با تمام وجود فدایی امام است و مانند آیت الله جنتی که 60 سال سبک زندگی وی تغییر نکرده است، سبک زندگی ایشان نیز تغییر نکرده و همچنان مدافع امام و انقلاب است و از عناصر اصلی انقلاب است و باید مورد هجمه قرار گیرند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر کسی مانند این بزرگواران توسط زنجیره‌ای‌ها مورد هجمه قرار نگیرند باید شک کنیم. هجمه به آیت الله یزدی توسط پایگاه دشمن و رسانه‌های داخلی و خارجی امری مسلم و قابل پیش‌بینی است. آیت الله یزدی از استوانه‌های حوزه علمیه است و همواره در دفاع از اهل‌بیت(ع) و نظام موضع‌گیری کرده‌اند و براساس تکلیف شرعی خود بسیار عمیق و خیرخواهانه نسبت به دیدار اخیر آیت الله شبیری زنجانی موضع‌گیری کردند.

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1860

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.