FATF دامی برای ضربه زدن به کشور است| تحت سیطره دشمن قرار گرفتن فاقد منطق است

نسخه قابل چاپ
گروه مطالب از نگاه دیگران / چهارشنبه ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۷ / 0 نظر

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی بیان این که دشمن می خواهد از طریق FATF ما را در دنیا تحت فشارهای جدیدی قرار دهند، گفت: FATF دامی برای ضربه زدن به کشور است.

محمد حسین فرهنگی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه FATF گفت: ایشان فرمودند «شما قوانین داخلی خودتان را داشته باشید و نیازی به پیوستن به مجموعه هایی که از قبل طراحی شده و برای آن ها فکر شده، نباشید»؛ راهکار خوب و متعادل همین است که ایشان فرمودند و ما نیز از آن تبعیت خوهیم کرد.

وی ادامه داد: ما آن مصوبات را قبلاً در مجلس تحت عنوان مبارزه با تروریسم و مبارزه با پولشویی داشته ایم و سعی کرده ایم بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب عمل کنیم.

فرهنگی با اشاره به این که FATF به رفع مشکلات کشور کمک نخواهد کرد، ابراز داشت: این که بخواهیم خودمان را تحت کنترل نظام مالی کشورهای متخاصم قرار دهیم، فاقد هرگونه منطق ملی است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: FATF دامی برای ضربه زدن به کشور نیز به شمار می آید.

وی با بیان این که دشمن می خواهد از طریق FATF ما را در دنیا تحت فشارهای جدیدی قرار دهند، مطرح کرد: باید مدیریت کرد که تسلیم شیوه های مالی آن ها نشویم و همچنین بهانه ای هم دست آن ها داده نشود

لینک کوتاه مطلب: http://jkarimi.ir/?v=1841

ارسال نظر

لطفا عدد تصویر را در کادر مقابل وارد کنید.